Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] DZIURA PO ANTENIE


Gość brzoza00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! Kupiłem niedawno primere 2,0 D z 1994 roku. Niestety nie ma ANTENY. Została po niej tylko dziura. Czy wszystkie primery wychodziły z antenami. Poszukuje zaślepki ale nie wiem czy wogóle coś takiego jest. Jak nie to będe musiał kupić antene. Proszę o pomoc! Dzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co wiem to nie ma takich zaślepek. Wszystkie Primery wychodziły z antenami tyle że wersja Invitation (ostatni rok produkcji) miała antene na dachu, pozostałe wersje miały antenę w prawym tylnym błotniku (kombi w prawym przednim błotniku). Jeśli nie chcesz kupować oryginalnej anteny to możesz w to miejsce przykręcić jakąś uniwersalną antenę która zakryje otwór w błotniku.

 

Pozdrawiam

Delphi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.Sa zaslepki.Jak kupowalem Primerke, to nie bylo nateny, a dziura byla zaslepiona idealnie pasujaca zaslepką.Teraz mam urwaną antene i chyba właśnie założe tą zaślepke bo złamana antena szpeci jak cholera.

Podjedz do ASO, moze tam maja takie zaslepki.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.Sa zaslepki.Jak kupowalem Primerke, to nie bylo nateny, a dziura byla zaslepiona idealnie pasujaca zaslepką.

 

Czy to była oryginalna zaślepka, bo jakoś nie wierzę że Nissan bawiłby się w produkcję takich rzeczy.

 

Pozdrawiam

Delphi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! Kupiłem niedawno primere 2,0 D z 1994 roku. Niestety nie ma ANTENY. Została po niej tylko dziura. Czy wszystkie primery wychodziły z antenami. Poszukuje zaślepki ale nie wiem czy wogóle coś takiego jest. Jak nie to będe musiał kupić antene. Proszę o pomoc! Dzia

 

A tak zeby Cię pocieszyć :lol: To znalezienie orginalnej anteny graniczy z cudem :evil: Też jej nie mam. Szukaj dobrze na szrotach to może kiedyś znajdziesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wersja Invitation (ostatni rok produkcji) miała antene na dachu

Dokladnie :)

kombi w prawym przednim błotniku

Kombi miało wysuwana antenę w lewym przednim słupku dachowym:

nissan_w10s.jpg

Aby powiększyć, kliknij w obrazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi mialo wysuwana antene w lewym przednim slupku dachowym

 

To prawda Qwinto, zdjęcie to potwierdza ale popatrz co napisał Duch:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=4570

 

Najwyraźniej w Primerach kombi antena była montowana w dwóch miejscach.

 

Pozdrawiam

Delphi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi mialo wysuwana antene w lewym przednim slupku dachowym

 

To prawda Qwinto, zdjęcie to potwierdza ale popatrz co napisał Duch:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=4570

 

Najwyraźniej w Primerach kombi antena była montowana w dwóch miejscach.

Widocznie bylo tak:

- Wersja LX ma antene w lewym przednim slupku dachowym (tak jak przytaczane przezemnie biale kombi)

- Wersja SLX ma wysuwana elektrycznie antene w przednim prawym blotniku (tak jak rzeczone kombi Ducha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
- Wersja SLX ma wysuwana elektrycznie antene w przednim prawym blotniku (tak jak rzeczone kombi Ducha).

 

W mojej W10 jest taka właśnie antenka - i pytanie - wysuwa się (od biedy bo ciut krzywa jest), ale wsuwanie to tak bardziej mechaniczne muszę stosować :) Da radę jakoś własnymi środkami to naprawić, czy lepiej szukać nowej anteny (jak mnie to kiedyś już tak zirytuje, bo na razie to tylko mały szczegół...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...