Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Tuning


Gość phil750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam otóż chodzi mi o zakupo akcesori tuningowych do mojego nissanka stylistycznych jak i mechanicznych lecz niewiem gdzie je moge dostać może mi ktoś z was poleci jakąś strone internetową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakież to akcesoria stylistyczne pragniesz zakupić? spryskiwacze z diodą, kostki pod lusterko? no i jakie mechaniczne? turbo, szperę, skrzynię kłową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam otóż chodzi mi o zakupo akcesori tuningowych do mojego nissanka stylistycznych jak i mechanicznych lecz niewiem gdzie je moge dostać może mi ktoś z was poleci jakąś strone internetową?

 

Trzeba było sobie kupić Golfa II lub III nie miałbyś problemu, a przy okazji nie byłoby obciachu dla Nissana. Tak więc zostaw ten samochód w spokoju. A jeśli chodzi o tuning mechaniczny to do Pana Coobcio proszę się udać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak znajdę pana Coobcio, a tak ogólnioe to tylne lampy na allegro znalazłem i głównie poszukuje przednich jeszcze bo z samym tyłem będzie głupio wyglądał no nie? ogólnie podoba mi sie itak ale zawsze troszke nowocześniejsza z wyglądu będzie a po drugie już mi zżółkły z przodu a z tyłu " zaśniedziały "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem napisz jaki tam masz motor...

I co do spoilerów itd to większość osób uznaje tutaj jakąś glebę ale praktyczną no i porządny wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o zakupo akcesori tuningowych do mojego nissanka stylistycznych

 

robiłbym na podobieństwo P11 GT - cholernie mi się podoba wizualnie...

 

[ Dodano: Nie 11 Sty, 2009 16:54 ]

mozna pojsc w lakier :D

 

plus lakier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie motor jest słaby bo 1.6 16v chyba 100KM bo na 90KM to jest za mocny i zrywny, a co do gleby to myślę że nie będę go glebował tylko troszkę bym go chciał zewnętrznie zmienić ale szukając elementów tuningowych do niego zauważyłem że jest z nimi ciężko, a co do tuningu silnika to myślałem o zwiększeniu mocy w miarę rozsądnej cenie

 

[ Dodano: Nie 11 Sty, 2009 20:15 ]

a tak wogóle to moja p11 nie różni sie stylistycznie dużo elementami od gt:D tylko grilem i napisem gt no i tłumikiem oraz silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłbym na podobieństwo P11 GT - cholernie mi się podoba wizualnie...

 

mi też :D

 

phil750, jak już chcesz bawić się w ospojlerowanie to poza zderzaczkami i lotką od GT nic ciekawego i z gustem nie wymyślisz :> przerabiałem to samo i jest bardzo ciężko w Polsce znaleźć coś takiego... co do lamp z przodu to poza soczewkami na ebayu z USA lub Japonii to do przodu także nic nie znajdziesz a tamte się nie nadają bo są przystosowane do ruchu lewostronnego.

co do silnika to nie wiem czy opłaca się wzmacniać 1.6, sam nad tym myślałem i coraz bardziej zastanawiam sie nad jakimś swapem na 2.0 :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różńią się i to bardzo w USA są symetryczne czyli świecą do przodu w Polsce masz asymetryczne. regulacja nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w USA nie ma ruchu lewostronnego.
bardziej chodziło mi tu a Japonię :D a w USA jak mówisz są światła symetryczne.

 

należy je tylko wyregulować i zmienić klont padania światła;)

 

jak by to było takie proste to podejrzewam ze większość primerek na forum by już takie lampki miała :D

 

ale w sumie jak znajdziesz sposób jak to zrobić to chętnie posłucham ja i na pewno nie tylko ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka niewiecie pszypadkiem gdzie mógłbym nabyć coś takiego jak kolektor wydochowy do p11 gt tylko mi hodzi taki 4-1 ma ktos pomysł no a pozatym poza uklładem wydechowym w jaki jeszcze sposób moge zyskać kilka koni pszy wmiare niedużym nakładzie ?????? :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka niewiecie pszypadkiem gdzie mógłbym nabyć coś takiego jak kolektor wydochowy do p11 gt tylko mi hodzi taki 4-1 ma ktos pomysł no a pozatym poza uklładem wydechowym w jaki jeszcze sposób moge zyskać kilka koni pszy wmiare niedużym nakładzie ?????? :diabel2:
to nie ten dział. a przy okazji witamy nowego kolege, czyżby to ta p11 z allegro (niedawno stała) :D ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly447, jest na forum użytkownik Gościu on zajmuje się sprzedażą kolektorów wydechowych napisz do niego może coś dla Ciebie wymyśli.

 

czyżby to ta p11 z allegro (niedawno stała) :D ??

 

a no właśnie dobre pytanie :D, też widziałem na allegro podobny egzemplarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!: WITAM kolegę Puchaczza. Słuchaj strasznie mi się podoba styl GT i sam chciałbym z czasem przerobić moą P11 na styl GT a tagrze zmienić mu tylne lampy. Ostatnio znalazłem takie lampy i myśle nad ich zakupem oto link http://moto.allegro.pl/item523069609_lampy...ack_design.html. ale chodzi mi głównie o zderzaki i progi do GT. strasznie ciężko je znaleść możwe mógł bys jakoś mi pomuc lub podpowiedzieć jak znaleść te części i gdzie je szukać.... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...