Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Diseel 96r wymiana pompy wodnej - czy to trudne?


Gość booooogdan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość booooogdan

Cieknie, nie cieknie, cieknie , nie cieknie i już mi się znudziło. Muszę wymienić pompe wodną i nie wiem czy dam radę sam bo nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Jak mi się nie uda samemu to oddam do mechanika ale nie wiem ile za taką usługę może mi wyrwać z kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem pompę wody w N-14 2.0 d. Sądzę, że to robota na dwie osoby lub dla kogoś z dużym doświadczeniem. Dostęp do elementu jest bardzo ograniczony, czasami trzeba pracować po omacku (brak miejsca na głowę), bez kanału abstrakcja, montarz na silikon (wybierz dobrej firmy według specyfikacji dla japońskich samochodów), lecz nie jest to rzecz nie wykonalna (skoro ją wymieniłem, a auto wciąż jeździ).

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy lepiej zostawić fachowcom.

Wymieniałem już sporo rzeczy w różnycch autkach samodzielnie, ale za pompę to bym się nie brał.

 

W ostatecznym rozrachunku może się okazać, że drożej Cię wyjdzie jak zaczniesz sam grzebać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość booooogdan

Dobre duchy mnie strzegły, że sam się nie dotykałem do tej pompy. Dałem do zrobienia temu co mi sprzedał z sikającą pompą samochód i on się podjął wymiany. Z tego co mi powiedział to jest niezły cyrk żeby to zrobić. Jedyna nadzieja, że nie trzeba będzie tego powtarzać zbyt często lub wcale. Jednak Nissan to nie krajowy wyrób który można rozkładać i składać na podwórku przy pomocy kilku kluczy, śrubokręta i młotka.

Dzięki za podpowiedzi - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...