Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

lewa wycieraczka...


Gość sabciu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z lewa wycieraczka. Otóż to gdy były te mrozy -20 ( 2 tygodnie temu ) odpaliłem autko ( oczywiscie zmiotłem śnieg z wycieraczek i ogolnie wszedzie) włączyłem wycieraczki i nagle lewa nie chce chodzic ( jest luźna ) . ( silniczek od wycieraczek nie mogł pojść chyba bo wtedy by dwie nie działały ) Wiecie co to moze być ? Moze pęknięcie czegoś? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie silniczek bo są zasilane z jednego, albo odczepiło się (co się zdarza przy wyrobieniu) albo pękło cięgno (ramię) łączące obie wycieraczki. nurkuj w podszybie i sprawdzaj co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdze na spokojnie :) a gdyby mi poszło te cięgno to wiesz moze czy trudny by był dostep do niego zeby wymienić? czy lepiej dać jakiemuś mechanikowi ( garażowemu) ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz ramiona wycieraczek i czarne podszybie, czyli ten plastik pod szybą. Masz dostęp. Jeżeli spadło cięgno z przegubu to pewnie trzeba wszystko wyciągnąć i połączyć obie części śrubą (wiercisz otworek jakiś 3-5mm) i po robocie.

pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...