Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] lancuch rozrzadu - glosny


Gość ibiza15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

problem polega na tym, ze chalasuje lancuch rozrzadu, wymienilem 2 razy lancuch rozrzadu i raz lancuch pompy oleju. dalej to samo a najgorzej jest gdy jest wilgotno . nie przestaje chalasowac nawet po 30 km. olej nowy, komputer nie pokazuje zednych bledow. serwis nissan rozklada rece. prosze o pomoc. PS. jak narazie wtopilem 6 tys. POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymieniałeś sam łańcuch, czy i napinacze? Może któryś napinacz trzeba wymienić? Ja u siebie wymieniłem górny napinacz i było dobrze. Ale teraz znowu coś zaczęło brzęczeć. Musze się przejechać do mechaniora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napinacze tez nowe i slizgi (orginal). jeden mechanior podejrzewa pompe oleju ktora nie daje wystarczajaco cisnienia na napinacz. kontrolka gasnie... ciekawe ile bedzie kosztowala pompa oleju??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A filtr oleju masz oryginala? Po jakim czasie gasnie Ci kontrolka oleju? PS za 6tys to bys mial ze 2 silniki do P12 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A filtr oleju masz oryginala? Po jakim czasie gasnie Ci kontrolka oleju? PS za 6tys to bys mial ze 2 silniki do P12 :/

kontrolka oleju gasnie po 2ch sekundach. wiem, ze mialbym juz dwa silniki ale juz za pozno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za problem sprawdzic ciśnienie oleju napisz czy sam łancuch wymieniałeś czy razem z kołami. ile razy łańcuch, jaki olej.

wymienialem 2 razu lancuch rozrzadu i raz lancuch od oleju, slizgi i napinacze.olej wlalem pol sintetyk bo ma juz przejechane 175 tys. i mechanio powiedzial, ze jesk ok. nic nie wiem o kolach. co to za kola?? acha ,skukanie jest mocniejsze gdy jest wilgotno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donn_primerra

no łancuch po czyms musi latać wiec są kola zębate i o nie właśnie mi chodziło.niedawno wymienialem łańcuch w mikrze i co ciekawe na orginał 10 tys i to samo wiec teraz bedą do wymiany równierz i koła albo trzeba sie przezwyczaić. zastanawia mnie tylko co ma tu wilgoć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...