Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klamka do zabudowy


Gość maryoosh13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maryoosh13

Witam.

Muszę się poskarżyć. Moja kobieta otwierająz górną klapę od nadbudówki ukręciła klamkę z zamkiem. I teraz mam problem. Gdzie mogę kupić taką klamkę? Szukam i nie idzie mi. Może macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maryoosh13

Przy zabudowie jest tylko jedna klamka. Taka z tyłu nadbudowy, z zamikem.

A producenta nadbudowy nie znam. Kupiłem auto już z nadbudówką i niestety nigdzie nie mam napisane, kto to zbudował. "Różni polscy producenci" udają, że ne wiedzą o co mi chodzi. Chyba nie mają interesu w sprzedaży mi tego drobnego elementu.

Szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką masz silną żonę ;) ale jak poleciała sama wkładka zamka można porozmawiać z magikami od zamków. U mnie jest gościu co robi zwykłe klucze ale specjalizuje się właśnie w samochodowych. Dorabia i naprawia od ciężarowych do rowerowych na koło :). Pojechałem niedawno do niego z moja zabudową bo się zamek zacinał, 2 min. prysnął kichnął i śmiga lepiej jak nowa. Koszt 0 zł. i mocny uścisk dłoni. Może gościu dobierze coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to??http://moto.allegro.pl/item532797540_nissan_navara_l200_klamka_tylnia_do_nadbudowki.html

 

[ Dodano: Nie 08 Lut, 2009 20:24 ]

http://moto.allegro.pl/item540836883_nissa...nadbudowki.html a to za 50 zlociszy nie oplaca sie robic :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość pickup-camper.pl

Na amerikanskich hardtopy pasuje niktorych klamki z klucze od domowe oknien. Oni sa tanio i dobry. Mialem taki na hardtopa od moiem Fordem montowane.

 

Pozdrawiam,

 

Jens

 

pickup-camper.pl

 

(Jestem Niemiec i nie pisze dobry po Polsku)

Edytowane przez pickup-camper.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zamek to ostatnio szukałem zamka do snug topa . Znalazłem w sklepie który handluje amerykańskimi zabudowami i sama wkładeczka ( bez klamki bo tam fabrycznie nie ma )dodam że używana po jakimś kliencie , chcieli 200 zeta. Jakoś nie chce mi sie wierzyć że sama wkładeczka jest taka droga tylko próbują zarobić bo niby amerykańskie. Tydzień chodzenia po marketach i znalazłem sobie zamiennik za 8 zeta . Wszystko chodzi i działa. Ogólnie te zamki to lipa prowizorka, u szwagra w hiluksie ma caryboya można zamek otworzyć śrubokrętem a zabudowa ma pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość DamianFCP

Właśnie wczoraj podczas powrotu z włoch urwała mi się klamka od zabudowy. W serwisie krzykneli mi 400 zł. Czy któś by mi pomógł gdzie mogę coś takiego dostać. Zabudowa to hard top sport producent Orcari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...