Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

TOR KIELCE


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę daleko ale możę by się tym zainteresować, oto kalendarz pojerzdzawek w kielcach:

http://www.automobilklub.kielce.pl/s,4,Kalendarz_imprez.html

 

Raz na jakiś czas można by tam stadnie pojechać i sprawdzić nasze maszyny po zakrętasach :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! Ja bym chętnie was po dopingował i poznał nowe osoby bo mam nie tak daleko i wpadał bym jak tylko można. A już na sporej części toru wymienili asfalt i jest równiutko i zrobione są pobocza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wejść na stronę TORU i wysłać im zapytanie, nie... wiadomo najtaniej to wyjdzie jak się podłączysz pod pojerzdzawkę jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Trzeba wejść na stronę TORU i wysłać im zapytanie, nie... wiadomo najtaniej to wyjdzie jak się podłączysz pod pojerzdzawkę jakaś.

 

tor w Kielcach nie jest łatwym obiektem (blisko toru - bandy) i nie jest tez tani. Ryzyko rozbicia auta przy duzej prędkości i nawet małym błędzie - jest b.duże.

Proponuję Wam skorzystanie z toru 'amatorskiego' na terenie nieczynnego lotniska w Ułęż'u koło Dęblina. Koszt jednego 'dnia' przy 15 autach to ok. 100-150 zł z opieką profesjonalisty Wróblewskiego szkoła jazdy. Znim tez należy się skontaktowac w celu uzgodnienia terminu. W sobotę 07.02.2009 bedziemy na lotnisku i bedziemy pomykać.

Teren calkowicie bezpieczny, szybki, ustawione szykany i co najwazniejsze bez band...

Chetnych na rozpoznanie zapraszam...

 

 

lokalizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Proponuję Wam skorzystanie z toru 'amatorskiego' na terenie nieczynnego lotniska w Ułęż'u koło Dęblina.
Bardzo fajny pomysl:) Coobcio zgarnij troche ludzi i jedziemy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Wam skorzystanie z toru 'amatorskiego' na terenie nieczynnego lotniska w Ułęż'u koło Dęblina.

Bardzo fajny pomysl:) Coobcio zgarnij troche ludzi i jedziemy:)

 

impreza zaczyna się ok. 8..00 - 8.30. brama wjazdowa jest tylko jedna wiec traficie bez problemowo. Jak bedzie zamknieta (zwykle) musicie sobie sami ja otworzyc i po wjechaniu na teren zamknąć. NIE WOLNO WYJEŻDŻAĆ BEZ ZGODY NA TEREN TORU! grozi to wypadkiem bo autka pomykaja z duża prędkością. Bedzie widać zaparkowane auta w poblizu startu, lawety itp.. Poszukajcie "Wróbla" i zameldujcie się. Na pewno kazdy bedzie mógł zapoznac się z torem.

 

wrzuce kilka fotek z letniego truck day w ułężu

 

FOTKI

 

FOTKI 2

 

pozwoli to Wam nieco ogarnąć wyobraźnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje, lubię asfaltobeton. Zupełnie inna jazda, niż na miejskim asfalcie :diabel2: po ostatnich rajdach opony mi sie zszorstkowały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Pasuje, lubię asfaltobeton. Zupełnie inna jazda, niż na miejskim asfalcie :diabel2: po ostatnich rajdach opony mi sie zszorstkowały ;)
hehe czyli mowisz ze nie warto brac najlepszych opon?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w lutym (21.02) będe upalał na torze testowym Fiata w Tychach, także odpadam na inne.

BTW zna ktoś tor w Tychach ? Podobno do łatwych nie należy, tak tylko słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w lutym (21.02) będe upalał na torze testowym Fiata w Tychach, także odpadam na inne.

BTW zna ktoś tor w Tychach ? Podobno do łatwych nie należy, tak tylko słyszałem

 

odbywała się tam impreza firmy 4Turbo, z relacji można wywnioskować, że jest ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w lutym (21.02) będe upalał na torze testowym Fiata w Tychach, także odpadam na inne.

BTW zna ktoś tor w Tychach ? Podobno do łatwych nie należy, tak tylko słyszałem

 

odbywała się tam impreza firmy 4Turbo, z relacji można wywnioskować, że jest ciekawie.

Dam znać jak było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...