Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 GT - Mój Kolejny DARMOWÓZ


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz podłączoną odme pod blosa ?? dlaczego ?

No jak to po co by nie śmierdziało, by się nie pociło spod pokrywy zaworów... Odma w dupowozie musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś przerabiałes przy tym blosie czy taki zakupiłes?

u mnie nie ma zadnych króćców oprócz tego do zasilania lpg

 

a na odme nie lepiej filterek ?

nie bedzie sie dolot odmą zalepiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

darmowoz zmienil wlasciciela :sindbad: Na szczescie mieszkam pare ulic dalej wiec jest niedaleko tatusia (teraz juz wujka). W ramach upgradow zmienilem skrzynie na najkrotsza mozliwa i sprzegielko nowe wlecialo. Calkiem fajnie sie smiga bo od odcicnki obroty spdaja na jakies 5200-5300. Niestety z tego wszystkiego ulamal sie przegub zewnetrzny nie wiedziec jakim sposobem.

W planach

-wymiana opon

- zbierznosc

- kolejny raz hamownia (wyszlo 148 kucykuff co jest troche malo jak na to jak ten pojazd daje rade...winna pewnie skrzynia i to ze sie z rolek prawie zerwala przez zbierznosc)

- wymiana tlumika na mniej robiacy dziure w mozgu

- nowe boczki bo z tych to juz tapicera wszedzie odlazic

- poprawienie elektryki szybek

No a potem to juz tylko kolektorek, waleczek i bedziemy loic pupy hehehe. Mysle ze na tej skrzynce mozna zaskoczyc pare mocniejszych furek. Podrawiam Rex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no rex słyszałem że już coś znacznie mocniej sie to odpycha...może jakiaś kreska z moją zieloną?--JESTEŚ MISTRZ ZAKRĘTÓW PODOBNO-DYM LECI Z POD OPON ZA KAŻDYM RAZEM JAK JEDZIESZ,??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie chetnie sprawdze zeby zobaczyc co moze zdzialac skrzynia z sunnego gti. Poki co to mam taki zestaw po maska:

 

Silnik z p11:

- glowica splanowana 1.5mm (na 95 nie posmiga za chiny)

- walek ssacy z GT

- mod rozrzadu

- wydech tomala (moim zdaniem badziewny ale coobcio po taniosci robil)

- przeplywka wieksza

- skrzynia sunny gti + nowe sprzeglo

 

Wyszlo 154km i 202 niuta ale Coobcio zmienil przelozenie wyszlo 190+ (nie wiem czy potrzebnie ale przy poprzedni pomiarze mialem stare opony). Niestety jest ubogo w ch.. bo ponaad 13 AFR i lubi zadzwonic na gorze i bez ecumajstera sie nie obejdzie. Do 160 powinna dobic bez problemu bo jest dolek prz 4tys jak turbodziura. Generalnie smigam na LPG bo przyjemniej i bezpieczniej (225 dzisiaj bujnalem na obwodnicy na LBL). Musze przyznac katuje ten samochod nieziemsko. Gazu pali 16 minimum. Klocki zmieniam czesto bo juz 13tys zrobilem od marca i drugi raz klekly (pewnie przez zajechana tarcze). w lipcu mam w planie:

 

- zrobic CAI

- zrobic porzadny wydech

- przykleic boczki w koncu

- wymienic opony z tylu bo juz lysawe i stwia bokiem na mokrym

- kosmetyka karoserii

 

P10 rule i ladnie na fotkach radarowch wyglada hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rex wrzuć ostatnią fotkę może hehe :)

PS. nowych ecu majstrów nazamawiałem to można u Ciebie na kredycie wjechać - niech to zacznie płynnie latać i obowiązkowa ustawka z HAIRDRESSEREM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie to wymienilem rozrusznik a dzisiaj znowu lipa....cos mi sie zdajae ze to sprawa niedokrecenia bo poprzedni odkrecilem bez problemu (jedna sruba wogole luzem) a w tym zapomnialem jednej srubki dokrecic :D Wtedy zaczelo lac i pojechalem do domu...inaczej tego nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...