Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

W czasie jazdy pala sie 4 ikonki


Gość ziggydi

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

od niedawna mam okazje jezdzic pathfinderem z 2006r., wczesniej jezdzilem bardziej surowa navara z 2003r., gdzie takie cuda nie wystepowaly

 

ale do rzeczy, dzis zdarzylo sie, i caly dzien tak bylo, ze w czasie jazdy swiecily mi sie 4 ikonki- 4WD, ABS, ESP off oraz ikonka slip. jak wlacze silnik wszystkie ikony gasna i jest normalnie, dopiero po przejechaniu kilku kilometrow te cztery ikony sie wlaczaja. nie ma znaczenia czy jade 2wd, czy 4wd, wyskakuja one po kilku minutach, wtedy nie dziala pokretlo od zmiany napedu i znika ikona animujaca jaki naped jest wlaczony (ta obok zegara).

 

jest to pathfinder z 2006 roku, 2.5dci

 

z gory dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie występuje problem w układzie ABS, ESP (np. któryś z czujników w kołach) i komputer wyłącza z pracy powiązane ze sobą układy. Musisz jechać na komputer i będzie wszystko wiadomo.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy
Prawdopodobnie występuje problem w układzie ABS, ESP (np. któryś z czujników w kołach) i komputer wyłącza z pracy powiązane ze sobą układy. Musisz jechać na komputer i będzie wszystko wiadomo.

pozdr.

 

też na to stawiam, najszybciej jakiś czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj rano palily sie wszystkie ikonki od poczatku, to tego dzwiek z glosniczka nonstop + migajace swiatelko to po lewej stronie od klimy. auto rano poszlo na serwis, a mi zostal drugi pathfinder do jezdzenia (firmowy ofkoz)

 

powiadowmie co i jak bylo, o ile ja zostane powiadomiony:)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Miałem taki problem z palacymi się lampkami jw. Komputer w aso wykazał, że albo czujnik w lewym tylnim kole albo przerwa w wiązce elektr. Czyli nic konkretnego. Sam wziąłem się za szukanie i wykluczyłem uszkodzenie czujnika z tyłu ? . Pozostała wiązka. I tutaj znalazłem przerwę w kablu i to nie jedną. Po naprawie czujniki zgasły i auto jest ok.

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...