Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Progi T30 i T31


Gość michalkaflowski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michalkaflowski

Witam

Czy ktoś już założył progi do Nisska T 31?

Ewentualnie jakie polecacie okrągłe z wydzielonymi stopniami czy może całe płaskie?

Zamierzam je kupić ponieważ dzieci mają lekki problem z wsiadaniem do samochodu - stąd moje pytanie.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mirabelek76

Hej, witam wszystkich

Czekam na odbór x-trail SE 2.0 benzynka, ale sporo czytałem i widziałem :)

Jeżeli dzieci mają problem z wejściem to chyba sprawdzą sie te:

 

Link

 

w aso w Warszawie krzykneli mi za najtańsze 3000 + montaż, te kosztują 1100 i podobno pasują do fabrycznych otworów (wiem bo rozmawiałem z allegrowiczem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalkaflowski

Dzięki

Wyglądają interesująco i powiedzieli mi że kosztują 1000 PLN.

Pozostaje jednak problem jak nissan podchodzi do takich sprzętów montowanych - powiedzmy na własną rękę!

Czy nie przyczepią się do tego i nie będą się zasłaniać warunkami gwarancyjnymi które mówią że Nissan nie realizuje gwarancji w przypadku montowania nieoryginalnego wyposażenia dodatkowego ?

Może ktoś coś wie na ten temat? !

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

[ Dodano: Nie 05 Paź, 2008 20:35 ]

No cóż założyłem oryginalne progi i mimo że były drogie wyglądają super i są przydatne.

Można na nich spokojnie stanąć i noga się nie ślizga, niestety po jeździe w terenie łapią sporo błotka.

Uważam jednak że warto było.

Wszystkie inne mają rurę która jest o średnicy co najmniej 60 mm i noga się ślizga

Polecam więc oryginalne

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

tim

 

Czy mógłbyś podzielić się informacją co do kosztów zakupu oryginalnych progów do t31, i czy montaż był bardzo skomplikowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt aluminiowych stopni bocznych wynosi 2475zl/cena katalogowa/,montował je diler do nowego wozu więc nie sprawdzałem jak są zamontowane,jutro sprawdzę do czego je przykręcili i dam znać. Cena za progi / i pozostałe akcesoria montowane przez ASO/ jaką zapłaciłem była znacznie niższa gdyż wytargowałem spory rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...