Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zakup


Gość arutoru
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

potrzebuje paru rad na co zwrócić uwagę przy odbiorze nowej navarki, (jakieś plomby, numery, folie na siedzeniach?)

dealer przeciąga mnie ponad 10 dni, mam czarne myśli czy go nie klepią gdzieś bo im spadł itp , jak to sprawdzić? czy to normalne z tymi terminami? czy mogę wynegocjować jakieś zadośćuczynienie za opóźnienia? żonka mówi że przez sen jeżdżę po terenie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj sie o odbior w ciagu dnia tzn jak bedzie jasno najlepiej jak sloneczko bedzie swiecilo :-D jak masz zabudowe paki to zobaczysz czy sami jej nie pomalowali jakims innym tonem koloru,

 

co do opozniania to chyba standard w nissanie, jak bylem w sewisie to przeszedlem sie zobaczyc czy nie maja jakiejs nowej maszyny na ekspozycji i traf chcial ze uslyszalem tlumaczenia dealera ze niestety auto jeszczenie dojechalo bo podobno na skladzie czyli w domysle jakims duzym parkingu pokradli kluczyki od czesci aut ktore blokuja akurat oczekiwany przez kogos egzemplarz :P

 

co do reszty to i tak wszystkie niedorobki tego bubla wyjda po przynajmniej pierwszych 10k km :D (czego oczywiscie Ci nie zycze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ze sobą kogoś "neutralnego" i posprawdzaj czy zamontowane dodatki są oryginalne.Odbieraj za dnia i bez adrenaliny/jeśli potrafisz/,jak zwlekają z wydaniem wozu a minął termin odbioru to postrasz ich karami "umownymi" za nie-wywiązywanie się z umowy,lub domagaj się zadość uczynienia < pomaga sam sprawdziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tylko w ciagu dnia.

2. Dokladnie obejrzec cale auto z zewnatrz, zderzaki, lusterka, swiatla.

3. Dokładnie obejrzec auto we wnatrz, siedzenia, plastik, uchwyty (kumpel dostal egz bez zakrywki mocowania jednej z raczek)

4. Podniesc maske, zajrzec czy jest silnik :D

5. Sprawdzic kolo zapasowe, trojkat, apteczke, lewarek

6. Jesli byl montowany Hard-Top dokladnie go obejrzec czy dobrze jest

zamontowany, czy szpary po bokach sa nie za duze i czy z obu stron w rownych odleglosciach, czy HT nie za bardzo odstaje miedzy buda a tylnia szyba. Czy odcien

koloru HT jest taki sam jak auta ;)

 

Podsumowując jak pojedziesz po odbior to jedyna okazja spisac

cos w protokole i pozniej beda to naprawiac/wymieniac.

I oczywiscie domagaj sie czegos za opoznienie, czujnik cofania, wykladzina budy

dywaniki etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiscie domagaj sie czegos za opoznienie, czujnik cofania, wykladzina budy

dywaniki etc...

 

gdybys ty sie niewywiazał oni napewno by tobie nie darowali wiec nie badz głupi i walcz ... z ojcem wywalczylismy w ten sposób tel i czujnik parkowania :D a to 2005 rok był i juz sie spozniali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzięki za rady, jutro uderzę do jakiegoś radcy prawnego bo umowa sformułowana jest jakoś niejednoznacznie. grudzień wytrzymałem, styczeń też, ale lutego chyba nie.

sprzedawca w salonie poinformował mnie(oczywiście wydzwaniałem i nawet pojechałem do niego 100km, bo sam od siebie to nawet nie zadzwonił), że auto jest w transporcie i sam nie wie co się stało, bo późniejsze zlecenia już dotarły. nad rekompensatą ma się zastanowić. aż się boję co mi zaproponuje, pewnie długopis firmowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

autko w końcu odebrałem, nawet bez problemów dorzucili wyłożenie skrzyni ładunkowej,a że pazerny nie jestem to zadowala mnie to , raczej chodziło mi o sposób załatwienia tej sprawy przez dealera.

jakość wykonania pozostawia troszkę do życzenia np podsufitka lub samootwierający się schowek na okulary... ale nie są to inna historia. najważniejsze że już jest. do zobaczenia na drodze lub w terenie. pozdrawiam wszystkich zapaleńców 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę zaczynać nowego tematu ale interesuje mnie demontaż schowka na okulary i lampek w navce z szyberdachem czy może ktoś wie jak to się demontuje :?: Ponieważ nie chcę nic połamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...