Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] gdzie posadzic nawigacje ?


Gość sebbeP12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, mam maly problem z umieszczeniem navi

spodek ktory ulatwial przyklejenie zostal w innym aucie i teraz mam maly problem.

z wstepnych ogledzin zostala tylko szyba , ale troche siare robi, tak wiec mam pytanie do was Gdzie trzymacie swoje kompasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na zwyklym wysiegniku montowanym do szyby, ale jak chcesz go ukryc to sobie przyklej na tablice rozdzielcza :) predkosciomierz i tak masz w gps'e ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam po lewej stronie od w samym rogu na szybie.

Z ciekawosci zapytam dlaczego "troche siare robi" ???

 

wiesz. taki lans... Jak masz na szybie to inni kierowcy widza, ze nie masz nawigacji na wyposazeniu autka i robisz sobie siare. :576:

 

PS. ja woze mijaka dokladnie w tym samym miejscu - lewy dolny rog szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przylatalem ja w lewym rogu na szybie w sumie szafa gra, tylko zostal problem z kablem, no ale nic sie na to nie poradzi

 

zalezy... Kupujesz druga ladowarke samochodowa (jezeli chcesz korzystac z navi w innych autkach). Podlaczasz do gniazda zapalniczki (lub jeszcze lepiej rozbierasz gniazdo zapalniczki i wpinasz sie bezposrednio w instalacje zapalniczki). Teraz wystarczy puscic kabelek dolem i wyjsc nim kolo oslony lewego slupka. Kabla praktycznie nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dość małą przyssawkę od uchwytu do nawi to przyczep sobiena szybkę od zegarów. Ja z wcześniejszą tak jeździłem i było super. Teraz mam nową z przyssawką większą i muszę mieć na szybie. Trochę przeszkadza bo osłona przeciwsłoneczna pasażera nie otwiera się do końca no ale cóż - ja prowadzę to mnie to za bardzo nie boli :). Chciałem jeszcze przy samym lusterku przyczepić no ale przyssawka nie chce trzymać się na tych kropeczkach na szybie. Pozdrawiam. OLO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche z tym roboty ale sam pomysl jest bardzo zacny

dziekuje za rade

 

jezeli nie rozbierasz gniazda zapalniczki to wszystko zajmuje 5min.

Wkladasz ladowarke w gniazdo zapalniczki, kabelkiem idziesz kolo tunelu srodkowego i potem w strone kierownicy wykorzystujac szczeliny na laczeniach elementow tapicerki (tam gdzie te miekkie i jasne elementy lacza sie z ciemnymi plastikami). Jezeli kabel od ladowarki nie jest gruby to jakis tepym i plaskim srubokrecikiem bez problemow go poupychasz w szczelinach, tak ze nie bedzie go widac. Jedynie przy gniezdzie zapalniczki na srodkowym tunelu bedzie widoczny.

Przez jakis czas tak jezdzilem i bylo ok. Potem zrezygnowalem z tego szplajsu bo wykorzystywalem navi w dwoch autkach a jakos zawsze nie podrodze mi bylo, by kupic druga ladowarke samochodowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...