Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiary bagażnika


Gość Karud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :D Jako nowy użytkownik chciałbym się przywitać i od razu zadac pytanie - zastanawiam się głęboko nad kupnem X-Traila, przy czym ważna jest dla mnie wielkość bagażnika... Czy ktoś z użytkowników starego modelu (T30) mógłby mi podać długość przestrzeni bagażowej po złożeniu tylnych siedzeń?

 

Swoja drogą, czytając to forum jestem lekko przerażony podawanym spalaniem - jest takie samo lub nawet wyższe niż w VW T4 Multivan 2,5 tdi, ktorym aktualnie jeżdżę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie około 175 cm??? Chodziło mi o długość przy złożonych tylnych siedzeniach ;) Interesuje mnie o ile krotszy był bagażnik (po złożeniu siedzeń) w starym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/T-31/Przy złożonych oparciach odległość wynosi 175cm, przy złożonym oparciu i zdemontowanym siedzeniu dolnym 190cm+/przesunięcie foteli przednich do przodu/ jakieś dodatkowe 20cm,ale wówczas mało miejsca za kierownicą i zostaje jeszcze kwestia schowka w konsoli i nawiewu na tył który nie da się przestawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...