Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zegary w K10


Gość baca1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej baca:)

Też mam taką micre.

I powiem Ci że tak samo sie zastanawiałem nad białymi zegarami ale nie wiem gdzie możnaby takie dostać. Szukałem w necie i nie znalazłem. Myślałem zrobić samemu ale raczej będzie trudno.

P.S. Ja właśnie też oddałem ayto do warsztatu na wymianę pierścionków. Przepalał mi około 5 litrów oleju na miesiąc - około 2000 km:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zajrzyjcie na www.k10.glt.pl

Tam są zegary, które po lekkiej przeróbce powinny pasować do tego modelu. Tarcza jest taka sama, tylko wskaźniki troche inne, ale od czego wyobraźnia i komp :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja mam pytanie co do samej wymiany tarcz: jak zdjac te nieszczesne wskazniki temperatury płynu i poziomu paliwa. Nie moge sobie poradzic z tymi... nitami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale czym podważasz i od której strony. Bo albo ja cos zle robie albo sa tak na chama wlozone. Acha i jak zdjac wskazowke od predkosciomierza i ten "kasownik" licznika dziennego. Zawsze myslalem ze to trzeba zdjac do gory ale probowalem nawet kombinerkami i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

hehe a ja bede robil to w tym tygodniu :D i wrzuce pewnie fotki;-)

 

co do kropelki kleju radze ostroznosc najpierw musicie wiedziec ze prawidlowo pokazuja najlepiej lekko odgiac wskazowke (uwazajac bye jej nie zlamac) dogory i przeprowadzic za slupek ograniczajacy po czym pusicic i powolic jej swobodnie opasc wtedy zapamietac pozycje i w takiej samej ja zalozyc

 

a z tego co robilem u mnie nie przeba sciagac wskazowki z wspaznika plynu i paliwa bo tarcze maja wciecia i mozna je wyjac bez zdejmowania... ja sciagalem wskazowke tylko z obrotka i licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...