Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

altima 04


Gość wampirek30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wampirek30

Witam wszystkich, poszukuje informacji na temat zmian elektrycznych w samochodzie tym sprowadzonym z USA ,czy jest to latwo przerobic bo z tego co widze to ma postojowki zolte :) i nie ma przeciwmgielnego:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza sprawa, aby kierunkowskazy przednie były osobne, tzn nie z postojówkami, a tylne aby nie były czerwone. Światło przeciwmgielne niestety musi na sztukę być (z Żuka za 10zł). Pomarańczowe obrysówki likwidujesz, a w miejsce przednich pomarańczowych postojówek najczęściej wystarcza włożyć białą żarówkę. Do reflektorów głównych chyba nikt już się nie czepia.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wampirek30

u mnie z tylu jest ok mam pomaranczowe kierunki tylko z przodu kierunkowskazy sa razem z postojowkami tzn postojowki sa pomarnaczowe:( i nie wei mjak tymi glownymi lampami ? ponoc w europie sa inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głównymi lampami się nie przejmuj, teraz chyba już nikt tego nie przerabia. Przód pomarańczowe wystarczy odciąć od żarówki przewód postojowego światła i masz gotowy sprawny kierunkowskaz. Natomiast odcięty przewód możesz podpiąć na sztukę do postojówki prowizorki białej i masz po robocie. W Małopolsce tak się samochody amerykańskie rejestruje i jest ok.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lewandoree

Jeżeli chodzi o nie przejmowaniu się przednimi lampami to powiem ze ja bym się przejmował , z doświadczenia wiem na przykładzie marano i jeepa liberty ze amerykanskie lampy gow.. a nie świeca , ja bym oddal taka lampę do magika takiego jak na tej aukcji soczewka to zawsze soczewka http://allegro.pl/item536991026_przerobka_...sa_naprawa.html. A druga sprawa możesz nie przejść przeglądu chyba ze wolisz za każdym razem zaplacic zamiast 100 np 150 zł jak masz znajomego w skp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...