Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MAGISTRALA CAN


Gość HETMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich mam pytanko czy ktoś z Was wie czy seryjne radyjko w navarce z 2008 ma streowanie na magistarli CAN potzrebuje to info do podłączenia sterowania z kierwonicy ponoć ma działać ale w serwisie mi poiwedzieli że nie wiedzą wiec pytam Was ekpsertów :D czekam na info za odpowiedzi bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy samochód z 2008 roku musi już mieć szynę CAN, a skoro ją ma, to również urządzenia pokładowe muszą być "podpięte" w CAN. Wiec teoretycznie musi mieć radyjko pod CANem.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAN jest magistralą systemu pokładowego umożliwiającą wzajemną komunikację pomiędzy modułami elektronicznymi. Czyli wszystkie urządzenia elektroniczne oraz elektryczne (włącznie z żarówkami, włącznikami drzwiowymi, zamkami drzwi itd) są połączone w jednej sieci, dzięki czemu mamy ogromne możliwości konfigurowania systemu i diagnozowania usterek. Komunikacja jest oczywiście cyfrowa.

Wyjaśniłem coś?;)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z montażem xenonów ? wskazuje na "dzień dobry" usterkę ,że żarówa przepalona ?

 

Czy niema to znaczenia w Navarze , nie wskazuje błędu/awarii ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...