Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] dane techniczne 2.0 TD


Gość siwy

Rekomendowane odpowiedzi

witam, kupilem pare dni temu primerke z 2001r, 2.0TD, moze mi ktos powiedzec na temat danych technicznych? tzn spalanie ile to ma KW, i wogole rozne informacje wymiary itp, z gory dzieki. I jeszcze jedno czy ten model jest na wtrysku? Poniewaz przy startowaniu silnika zapala sie kontrolka tak jakby od wtrysku? To moj pierwszy nissan wiec bardzo prosze o wyczerpujace odpowiedzi :)). pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze male pytanko:), Ta Primere sciagnalem. Kosztowala mnie 4,5 tys euro, musze wymienic drzwi i slupek bo byla puknieta z prawej strony calosc wyniesie mnie jakies 32tsy zl. Chcialem sie dowiedzec czy to bym w miare dobry zakup bo znajomy mi mowil ze za 32tys to moglbym miec duzo lepsze autko?. I powiedzcie mi jak sie tym wogole jezdzi, poniewaz to jest moj pierwszy japonczyk. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweł ~~

no wiesz...prawdziwy japończyk to benzynowa wiertarka... :D

jak się nie bedzie psuć to myślę że dobry zakup zrobiłeś.

pytasz o to czy fajne się jeżdzi... ja lubię japończyki i dobrze mi sie jeżdzi a czy tobie sie spodoba to się pierwszy dowiesz

witamy w klubie nissaników!

pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel napisales

jak się nie bedzie psuć
to znaczy ze ten rocznik albo ten model sie psuje czy tylko tak ogolnie ze jak sie nie bedzie psuc? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweł ~~

słuchaj ja się dosyć nasłuchałem o pojebanych n16. do d*py i wogóle.a na moją nie mogę narzekać. spisuje się ok.wszystko zależy od samochodu.życzę powodzenia i mam nadzieję że twój też bedzie ok. pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wogóle nie wiem o czym ta rozmowa. Przecież to Nissan! Dywagowanie czy się popsuje czy nie to tak jakby zastanawiać się nad pogodą za pół roku... Wolałbyś kupić Opla, Peugeota czy cokolwiek innego? Japończyk to japończyk i przy odpowiednim traktowaniu, jeśli nie ma jakiejś wypadkowej przeszłości będzie służył Ci bardzo długo... Powodzenia i zadowolenia życzę :)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
wiesz... jeśli użyłbyś opcji "szukaj" to już dawno byś wszystko wiedział...

a Twoje odezwanie się, cytuję " moze wkoncu ktoś cos powie o...." jest chyba nie na miejscu.

 

proszę, tu masz link, gdzie znajdziesz trochę danych:

www.autocentrum.pl/nissanclub/modele/p11.html

Odezwaneie tyczyło sie tego tematu ponieważ jego nazwa to dane techniczne a zadnych danych tu niema dlatego tak napisałem dzieku za linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...