Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] Maxima QX V6


Gość piter2323

Rekomendowane odpowiedzi

witam drodzy klubowicze. Chciałbym się przywitać ponieważ stałem się szczęśliwym posiadaczem Maximy QX 3.0 V6 w automacie w wersji Exclusive z 99 roku. Jest to naprawdę bardzo super autko :)

 

Mam tylko jedna zagwozdka nie działa mi komputer pokładowy a dokładnie nie pokazuje mi się nic na tym wyświetlaczu gdzie powinno pokazywać się spalanie chwilowe,średnie itp. Poprzedni właściciel mówił ze odłączył akumulator i po tej czynności właśnie przestał działać ten wyświetlacz. Czy ktoś posiada schemat elektryczny tego wyświetlacza? a może ktoś miał podobny problem i może mi podpowiedzieć jak sobie z nim poradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, może to być bezpiecznik. Kiedyś u siebie wywaliłem bezpiecznik od jakiegoś podświetlania i szukając na wyczucie przez przypadek rozłączyłem bezpiecznik właśnie od kom.pokładowego..... okazało się że po odpaleniu samochodu, kp. nie działał. U mnie pomogło odłączenie na chwilę aku. Jeśli to nie pomoże to sprawdź bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...