Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tiida - jak wyłączyć Bluetooth


nelson38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Czytałem w innym wątku że komuś siadł akumulator z powodu aktywnego Bluetooth-a. Na razie nie chce mięć ekstra kłopotów z nowym autkiem i chciałbym skutecznie wyłączyć tę opcje. Niestety w instrukcji są opisy jak włączyć, aktywować itp.

Ktoś wie jak skutecznie wyłączyć? ;-)

pozdrawiam

 

[ Dodano: Wto 03 Lut, 2009 15:31 ]

Udało się wyłączyć - tzn nawet z defaultu jest wyłączone ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyłącza się wszystko po wyłączeniu stacyjki. Ale kiedyś bawiłem się ustawieniami i udało mi się wyłączyć co prawda przypadkiem ale postaram się poszukać i napisze. Wydaje mi się, że jak jest włączony to on szuka przez chwile urządzenia z którym się chce połączyć a jak nie znajduje to się wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę pisał z pamięci - ale chyba się nie pomylę. Przy wyłączonym radiu trzeba wcisnąć Menu i którąś z kolei opcją jest ta nazwana po prostu Bluetooth - po jej wybraniu widać czy jest włączony czy wyłączony. Żeby wyłączyć trzeba po prostu przekręcić gałkę w prawo, wyświetli się Bluetooth <<off>> i to zdaje się wszystko. Po wyłączeniu stacyjki zdaje się, że się nie wyłącza - w końcu w telefonie tę funkcję trzeba też włączać i wyłączać z poziomu menu. A tak swoją drogą, to super bajer - już kilka razy rozmawiałem przez telefon w samochodzie i bardzo mi odpowiadało, że nie muszę mieć słuchawki w uchu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znalazłem tę opcje - mam wyłączony.

Ale podsumowując to proste pytanie: czy jak wyłączę stacyjkę a więc i radio to jest możliwość aby Bluetooth był włączony i pobierał prąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znalazłem tę opcje - mam wyłączony.

Ale podsumowując to proste pytanie: czy jak wyłączę stacyjkę a więc i radio to jest możliwość aby Bluetooth był włączony i pobierał prąd?

,

Podobno jest możliwe. Tak przynajmniej twierdził facet z assistance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zapytam w tym wątku:

Czy da się mieć jednocześnie podłączone do tiidowego bluetootha więcej niż jeden telefon komórkowy. Zarejestrowałem drugi aparat, ale próba podłaczenia go natychmiast wypina pierwszy, który był dotychczas aktywny.

Czy komuś udała się taka sztuczka?

pozdrawiam

Edytowane przez nelson38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam w tym wątku:

Czy da się mieć jednocześnie podłączone do tiidowego bluetootha więcej niż jeden telefon komórkowy. Zarejestrowałem drugi aparat, ale próba podłaczenia go natychmiast wypina pierwszy, który był dotychczas aktywny.

Czy komuś udała się taka sztuczka?

pozdrawiam

Da się. Miałem zarejestrowane i podłączone dwa telefony (swój i żony). Najlepsza zabawa jest jak się dzwoni do siebie :D . Nie pamiętam abym jakieś specjalne sztuki robił. Po prostu zadziałało. I to chyba nie zależy od modeli telefonów(Motka V3 i SE K800i).

Pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Da się. Miałem zarejestrowane i podłączone dwa telefony (swój i żony). Najlepsza zabawa jest jak się dzwoni do siebie :D . Nie pamiętam abym jakieś specjalne sztuki robił. Po prostu zadziałało. I to chyba nie zależy od modeli telefonów(Motka V3 i SE K800i).

Pzdr

 

JacekJQ,

Mi sie ta sztuka nie udaje. Wlasnie probowalem z kilkoma roznymi aparatami.

W danej chwili aktywny moze byc tylko jeden ...Tak rowniez pisza w instrukcji - strona 4-54.

Mozesz potwierdzic ze udalo Ci sie miec podlaczone do Bluetooth jednoczesnie dwa aparaty?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JacekJQ,

Mi sie ta sztuka nie udaje. Wlasnie probowalem z kilkoma roznymi aparatami.

W danej chwili aktywny moze byc tylko jeden ...Tak rowniez pisza w instrukcji - strona 4-54.

Mozesz potwierdzic ze udalo Ci sie miec podlaczone do Bluetooth jednoczesnie dwa aparaty?

pozdrawiam

Teraz to już nie jestem taki pewien. Spróbuję w tym tygodniu ale chyba masz rację nelson38 :(

 

 

Pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie jestem taki pewien. Spróbuję w tym tygodniu ale chyba masz rację nelson38 :(

 

 

Pzdr

W instrukcji jest napisane, że można powiązać i zapamietać w radiu kilka telefonow, ale w danej chwili może być aktywne tylko 1 połaczenie. Chyba producent wie co pisze??? no nie???? pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...