Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] czy tam wężyk nie musi być czasem podłaczo


Sznurek

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

 

dziś podczas zmiany oleju patrzyłem sobie pod maskę i wypatrzyłem brak wężyka , i zastanawia mnie od czego on jest , i jak wy macie u siebie ?

auto jeździ normalnie

 

lokalizacja :

z lewej strony u góry koło podszybia

 

foto :

1. 69fd13d4b4fcc2d2m.jpg

2. 363be1396bdd314cm.jpg

3.8acc34e4d818acc4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieńsza rurka tak ma być, w bardzo wielu silnikach jest instalacja przygotowana do dodatkowego osprzętu, więc takie rurki są niewykorzystane. Natomiast czarna większa jest to doprowadzenie powietrza do układu EVAP, czyli pojemnika z węglem aktywnym, pochłania on opary paliwa ze zbiornika.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sznurek ja mam ten sam motor 2.0 16V WP11.144 i u mnie wygląda dokładnie jak u Ciebie, czyli wszystko ok!!:)Bo jak wczoraj napisałeś tego posta to sam się zacząłem zastanawiać hehhe co i jak....ale jest gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donn_primerra
ta rurka cieńsza jak przyłożę palec czuje jak by zasysała

wydaje mi sie ze to powinnu być zaślepione nie wiem jak akuret w twoim silniku ale w niektórych jest taki kruciec aby podłączyć wacuometr czyli zegarek do mierzenia podcisnienia w kolektorze dolotowym. watpie aby fabrycznie było odkryte tym bardziej ze czyjesz ssanie przytykając. co do tego 2 plastikowego to niestety nie wiem. moze i tak musi być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...