Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

co wymieniamy w X-Trialu i za jakie pieniądze ?


Gość wozik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie ogólne pytanie, /chcę się trochę o tym autku dowiedzieć zanim je kupię :)

CZyli jakie sa koszty wymiany filtrów, płynów co dokładnie wymieniamy w X-Trialu ? dla takiego auta : Diesel 2,2 rocznik 2004 przebieg około 100 tyś, full wypas + Ewentualnie porównanie cen z ASO

Powiedzcie mi jeszcze co ile wymieniamy rozrząd i ile to mniej więcej kosztuje ? /dot Diesla 2,2 rocznk 2004/

Poszukuję tez konkretnych opini o takim własnie modelu, jak się sprawuje ten silnik czy sa z nim problemy ? :)

pozdrawiam przyszły posiadacz X'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Autko moim skromnym zdaniem warte polecenia.Jestem jego wlascicielem od 5 miesiecy i oprocz problemu z uszczelniaczami turbiny wszystko ok. Co do cen nie moge Tobie niczego powiedziec bo autko(uzywane) kupione od dealera ma 6 miesieczna gwarancje wiec naprawa byla for free. Silnik 2.2dci 136km ma lancuszek rozrzadu wiec odpadaja koszty wymiany paska.

Pozdrawiam i zycze zadowolenia z zakupu :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację :), Kurcze to rozszczelnianie to jakaś trauma , czy to rozszczelnianie Turbo to jakas przypadłość tych silników /pytam bo sporo o tym mozna poczytać/ czy wymiana usczelaniaczy lub ewentualna regeneracja trurbosprężarki załatwia temat ?

 

Ty wymieniałeś Turbosprężarkę czy tylko uszczelniacze ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienili mi tylko uszczelniacze i powiedzieli ze to zalatwia sprawe jak narazie mieli racje.A co do problemow z turbo to mysle ze wina bardziej lezy po stronie kierowcow ktorzy nie dbaja o nie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile Cię kosztowała ta wymiana uszczelniaczy ?

U nie chyba jest to samo bo widze że przy Intercoolerze na tym przewodzie wylotowym troche sie oleju pojawia /niewiele tak jaby sie pocił/. Pytałem dobrego mechanika to mówi że tak moze być i żeby się tym nie przejmować, sam też ma Diesla i u niego jestto samo.

Z tego co wyczytałem po Forum to by mi pasowało że uszczelaniacze nie trzymają jak należy i pewnie pojade to zrobić jak najszybciej /no chyba że sie mylę/.

 

Auto dopiero co kupiłem więc na razie będe wymieniał Olej, filtry itd a później przyjdzie pora na sprawdzenie Turboi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie podam Tobie kosztow bo to byla naprawa w ramach 6 miesiecznej gwarancji.

Z Twojego opisu wyglada to faktycznie na uszczelniacze, ale tak jak mowil mechanik to ze sie poci to norma ja nalegalem na wymiane bo gwarancja byla a #nasz klijent nasz pan#

 

Gratuluje zakupu i zycze radosci z jazdy :one:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest ten sam wyciek, ale narazie nic nei wymieniam, co najwyzej intercooler, bo faktycznie popekaly rurki w nim. Ale oprocz mniejszej mocy wszystko jest wporzadku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...