Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

AG Sirocco - gaśnie przy pierwszym przełączeniu na gaz


Gość stdanielo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stdanielo

Witam

 

Mam instalację AG Sirocco w Almerze 1.4 16V z '97, po wielu problemach z instalacją drugiej generacji, zmieniłem na początku stycznia na sekwencję. Wszystko chodzi super, ale niestety przy pierwszym przełączeniu na gaz gdy silnik jest jeszcze w miarę zimny, auto często gaśnie, jeżdżę głównie po mieście i jest to problem bo o ile jadę w trasę i przełącza się w trakcie gdy mam nogę na gazie to jest szarpnięcie ale autko nie gaśnie. Najgorzej jest w mieście bo zazwyczaj zdarza się to gdy dojeżdżam do świateł, jestem na rondzie albo w innych niekomfortowych sytuacjach. Ze mną pal licho, ale żona jest świeżo upieczonym kierowcą i to dla niej za duży stres wykonywanie manewru na rondzie i jeszcze odpalanie auta, o tym, że przestaje działać wspomaganie kierownicy i hamulca nie wspomnę. Gazownik stwierdził, że to przez niską temperaturę i trochę podniósł temp. przełączania na gaz ale nic to nie dało. Mapy wtrysków są idealnie pokryte, może ma ktoś jakiś pomysł, acha dodam jeszcze, że na gazie reaguje z lekkim opóźnieniem na wciśnięcie gazu, może za niskie ciśnienie wychodzi z butli?

 

Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...