Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żółta lampka niezapiętych tylnych pasów "2"


Gość gwrob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, opiszę jak dla mnie dziwne zachowanie: po przekręceniu kluczyka żółta lampka pasów "2" zapala się i sama gaśnie bez względu na to czy ktoś z tyłu siedzi czy nie i czy się zapiął czy nie. Nawet kiedy pasażerowie zapną się z tyłu - lampka świeci jeszcze kilka sekund. Czy u Was też tak jest, czy u mnie jakiś czujnik głupieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nawet jeśli ktoś z tyłu siedzi i nie zapiął pasów to też gaśnie po kilku sekundach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ale u mnie nie świeci się żadna kontrolka od czujnika pasów tylnych siedzeń. Czyżby u mnie nie było. Myślałem,że czujki są tylko z przodu. Może ja mam znowu coś popsute

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to nie jest lampka tylnych pasów to jest kontrolka sprawdzenia przez komputer poduszek jeżeli chcesz ją wyłaczyć to od strony pasarzera masz zaślepke z takim samym oznaczeniem jak ją wyjmiesz ukaże sie miejsce na kluczyk wkładając go i przekręcając hyba w prawo wyłaczysz poduszki które w czasie kolizji nie wybuchną ale i kontrolka też ci sie nie będzie paliła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to nie jest lampka tylnych pasów to jest kontrolka sprawdzenia przez komputer poduszek jeżeli chcesz ją wyłaczyć to od strony pasarzera masz zaślepke z takim samym oznaczeniem jak ją wyjmiesz ukaże sie miejsce na kluczyk wkładając go i przekręcając hyba w prawo wyłaczysz poduszki które w czasie kolizji nie wybuchną ale i kontrolka też ci sie nie będzie paliła

 

chyba wręcz przeciwnie, po wyłączeniu kontrolka będzie się cały czas świeciła, przynajmniej tak jest w każdym samochodzie w którym do tej pory wyłączałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od strony pasarzera masz zaślepke z takim samym oznaczeniem jak ją wyjmiesz ukaże sie miejsce na kluczyk

to kontrolka nie zapiętych pasów i poduszki pasażera nie zaślepka.wyłacznik jest na kluczyk z boku deski rożdzielczej widoczny po otwarciu drzwi.

ale i kontrolka też ci sie nie będzie paliła

wręcz odwrotnie będzie się paliła non-stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...