Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GALERIA


Gość BESEL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje w tym dziale wklejać zdjęcia swoich pojazdów. Warto też wklejać zdjęcia i opis napraw tak by inni mieli jakiś ogląd na nie. Np w moim przypadku "jak dostać się do postojówek". Teraz już wiem, że należy odciągnąć nadkole. Zdjęcia wrzucę wieczorem:)

 

 

Zapraszam do zabawy:) :one:

 

[ Dodano: Pią 13 Lut, 2009 15:03 ]

PRZED

 

 

8267ee08f9891ed5.jpg

409879399e5a8974.jpg

 

 

PO

 

 

d26bd466e0cbc015.jpg

3467978e71f13a45.jpg

0db712144be94808.jpg

 

[ Dodano: Pią 13 Lut, 2009 15:11 ]

dsc01575ul6.th.jpg

 

dsc01576xt0.th.jpg

 

dsc01577ur4.th.jpg

dsc01578cd3.th.jpg

dsc01579yg4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś z Was instalowal moze w Murancu czujniki parkowania? O ile z tylnym zderzakiem nie ma problemu, to przedni zderzak ma nietypowe skosy i w sumie brakuje plaszczyzny do zainstalowania czujnikow tak aby "patrzyly" na wprost. Moze jest jakis patent na inny rodzaj czujnikow? Jakies pomysly? Zdjecia mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Bilro! Ja mam tylko czujniki z tyłu :/ A przodem podjeżdżam aż będzie.....słychać. :P

 

[ Dodano: Wto 17 Lut, 2009 08:32 ]

A mówiąc poważnie, to nie mam patentu na to. A może podjedź do salonu NISSAN i podpatrz jak to jest w nowym murańcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu pisał, że ma czujniki z przodu. prosze o wrzucenie zdjęć:)

 

[ Dodano: Wto 17 Lut, 2009 08:36 ]

Strażak Sam, nowe murano ma dość płaski zderzak więc jest gdzie mocować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość dr slawooo

to nie jest folia tylko malowanie specjalną farbą ale ja kupiłem te lampy na ebay za 70 euro nowe od firmy specjalizującej się p przyciemnianiu lamp .no ale psy się czepiają musze zrobic pomarańczowe kierunki i dodac odblask .odblask planuję dac na klapę w formie taśmy przylepnej wzdłuż całej klapy w białym kolorze tak aby nie rzucał się w oczy dam fote jak już zrobię :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr slawooo, ja tez sciemnialem farba w srpayu ale efekt niezadowalał mnie i zmyłem. wstaw białe szkiełko i pomarańczową żarówke. a odblask biały wzdłuż klapy paskudnie może wyglądać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

ja się odwżę ingerowac w szkło daje to przerobic jednemu gościowi w stalowej woli .on to rzerabia tak że nie ingeruje w lampe a kierunek świeci pomarańczowo taka technologia i dotego w jednej z tylnych lamp montuje podwójne światło tak że zostają oba cofania białe ale dodatkowo masz przeciwmgłowe czerwone ponoc bajer ale koszt wszyskiego to 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr slawooo,

możesz dać jakis kontakt do gościa? po ostatnim spotkaniu ze smerfami musze sie na poważnie zajac przerobieniem lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie w Białymstoku gość robi przerobke kompletna lamp i elektryki m.in w murano, robilem u niego koszt 700zł ale bajer to robi ze jak fabryka wygląda. Zrobie zdjęcia i zapodam tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...