Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

podsufitka D22 demontaż


Gość biernik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

instrukcji pewno nie ma - zdemontowac zapewne musisz wszystkie elementy ktore montowane sa przez podsufitowke, nie wiem czy nie trzeba bedzie tez plastikow na slupkach podemontowac, przynajmniej z jednej strony, jak to juz poodkrecasz to albo trzymac sie bedzie jeszcze na rzepach, albo na takim "glucie" co czasem tapecerka drzwi jest mocowana by nie skrzypiala... generalnie i tak ciezko to wyciagnac bez pogiecia, ale jak sie troszke pognie to tragedii nie ma bo po wyprostowaniu nie widac tych zagiec... - w D22 puszczalem kabel do CB pod sufitem ale bez demontarzu podsufitowki, w moim poprzednim aucie natomiast demontowalem cala podsufitowke i stad moje spostrzezenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to moęe uda mi się porozkręcać i tylko delikatnie obniżac każdy róg po kolei, żeby tylko dziurę zrobić i nakrętki powkładać.

Kurcze będę czekał teraz na cieplejsze dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Patrol 260
instrukcji pewno nie ma - zdemontowac zapewne musisz wszystkie elementy ktore montowane sa przez podsufitowke, nie wiem czy nie trzeba bedzie tez plastikow na slupkach podemontowac, przynajmniej z jednej strony, jak to juz poodkrecasz to albo trzymac sie bedzie jeszcze na rzepach, albo na takim "glucie" co czasem tapecerka drzwi jest mocowana by nie skrzypiala... generalnie i tak ciezko to wyciagnac bez pogiecia, ale jak sie troszke pognie to tragedii nie ma bo po wyprostowaniu nie widac tych zagiec... - w D22 puszczalem kabel do CB pod sufitem ale bez demontarzu podsufitowki, w moim poprzednim aucie natomiast demontowalem cala podsufitowke i stad moje spostrzezenia...

 

Co Ty pleciesz jakim glucie, jakie połamanie??? Tapicerka zdejmuje się w 20 min, jest na 4 kołkach po środku i 4 z tyłu, do tego musisz odkręcić mocowania pasów , zdjac wszystkie osłony słupków, odkręcić obydwie lampki i lusterko.ściągnąć uszczelki dzwi, i odkręćić uchwyty przysufitowe. Sufit wyjmiesz przez tylne dzwi po odchyleniu siedzeń, nic się nie połamie, sufit jest leciutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260
Myśle ze porobię jakieś fotki to następnemu będzie jeszcze łatwiej :)

 

A co tu fotografować, odkręcaj a sam Ci na głowe opadnie, do wszystkiego trzeba dwa śrubokręty i klucz 10, zapomniałem jeszcze o przesłonach słonecznych, musisz podważać zaczepy te co sie je wpina bo mają i śrubke i kołek. Nuda nie robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty pleciesz jakim glucie, jakie połamanie???
zdejmowales kiedys podsufitowke w megane coupe??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260
Co Ty pleciesz jakim glucie, jakie połamanie???
zdejmowales kiedys podsufitowke w megane coupe??????

 

Chyba Ci się kolego fora pomieszały, temat był chyba o Navarze D22 to co ma piernik do wiatraka, tak się składa że w D22 zdejmowałem trzy sufity, a jedną navare zdarzyło mi się całą rozebra ć i złożyć. A co ma do tego jakieś reno nie bardzo rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj ze zrozumieniem moj wczesniejszy post o zdejmowaniu sufitowki to bedziesz wiedzial co na piernik do wiatraka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260
przeczytaj ze zrozumieniem moj wczesniejszy post o zdejmowaniu sufitowki to bedziesz wiedzial co na piernik do wiatraka...

 

No czytam i czytam, piszesz o rzepach??? o glucie??? zdjąłem trzy sufity w D22 wszystkie są lużne lekkie , niczym nie przyklejone, oprócz przesłon i uchwytów, trzymają je tylko spinki, a nie rzepy, gluty, kleje itd, więc dalej nie rozumiem po co drażysz ten temat i pleciesz głupoty nawet tego nie widziałeś. A co ma do tego jakieś reno to już zupełnie nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czytam i czytam
w moim poprzednim aucie natomiast demontowalem cala podsufitowke i stad moje spostrzezenia!!!...
nigdzie nie napisalem ze sciagalem podsufitowke w D22, ale o tym czego ewentualnie mozna sie spodziewac...

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję informacji a nie chcę zaczynać nowego tematu. Jak zdemontować D40 w podsufitce z szyberdachem podświetlenie przednie i schowek na okulary :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dorwać odcinek Toolboxa gdzie Ryży Kon zakładał konsolę środkową.

 

Tam masz wszystko pokazane.

 

Chyba są wkręty ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...