Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pokrowce


adiunkt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem zdarza się, że muszę przewieść małe dzieci (lub jakieś rzeczy) na tylnym siedzeniu a mam jasną tapicerkę. Ma ktoś jakiś pomysł na pokrowce na tylne siedzenia pasujące do tych autek. Może, ktoś już coś wypróbował i ma jakiegoś linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem juz wiele pokrowców ale zaden nie pasuje na tyle żeby być z niego zadowolonym dostałem namiary na kuśnierza który szyje na zamówienie i robi sam forme po niedzieli sie do niego wybieram zobaczymy ile zawoła i jak uszyje dam znać ze zdjęciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pokrowcach - "koszulkach" - trochę już na forum było. Sprawdź tutaj - info jest pod koniec drugiej strony. Ja jeszcze nic nie zamówiłem. Na razie - w ramach "działań doraźnych" kupiłem na Allegro plastikową osłonę na siedzenie (jak jutro ją zamontuję to opiszę wrażenia z jazdy z dzieckiem na tylnym siedzeniu). Folię kupiłem na tej aukcji. Na Allegro znalazłem też ofertę pokrowców szytych na miarę (tutaj). Tak więc jest z czego wybierać. Sam jestem bardzo zainteresowany - też mam jasne wnętrze i dziecko jeżdżące z tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ile krzyknie

na allegro są szyte na miarę do tiidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem zdarza się, że muszę przewieść małe dzieci (lub jakieś rzeczy) na tylnym siedzeniu a mam jasną tapicerkę. Ma ktoś jakiś pomysł na pokrowce na tylne siedzenia pasujące do tych autek. Może, ktoś już coś wypróbował i ma jakiegoś linka.

 

Cześć. Ja również mam na pokładzie małego pasażera.

Właśnie dzisiaj odebrałem przesyłkę z pokrowcami, z tym, że ja kupiłem komplet na całe auto. Są wykonane całe z weluru, m.in. dostosowane do siedzeń z airbagami, tylnym podłokietnikiem i bokami przy tylnych drzwiach.

Na pierwszy rzut oka wyglądają na zrobione profesjonalnie (mam nadzieję że odpowiednio do ich ceny :) )

Niestety jak wyglądają w rzeczywistości będę mógł powiedzieć po ich założeniu do samochodu, czyli na początku marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Tego adresu nie znałem. Zaraz sprawdzę.

 

[ Dodano: Pon 02 Mar, 2009 18:52 ]

Yankee595 czy założyłeś już pokrowce? Jeżeli tak to wrzuć parę fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dzięki za informację. Tego adresu nie znałem. Zaraz sprawdzę.

 

<!--sizeo:1--><span style="font-size:8pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->[ <i><b>Dodano</b>: Pon 02 Mar, 2009 18:52</i> ]<!--sizec--></span><!--/sizec-->

<b>Yankee595</b> czy założyłeś już pokrowce? Jeżeli tak to wrzuć parę fotek.

Pokrowce już od pewnego czasu mam. Koniec końców kupiłem je na Allegro od gościa o nicku Liam. Pokrowce do Tiidy wystawia nawet teraz. Link do jego aukcji jest tutaj.

 

Fotki pokrowców założonych na siedzenia są tutaj:

post-22199-12495863358393_thumb.jpg

post-22199-12495863427413_thumb.jpg

post-22199-12495863539513_thumb.jpg

Edytowane przez Ziootek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli kogoś interesują pokrowce sprzedawane przez aso na miarę do wersji SEDAN-bardzo wysoka jakość,dwu warstwowe,po założeniu jak oryginalna tapicerka ciemne bardzo ładne,kosztowały 360zł.Nigdy nie używane/nowiutkie,to mam takowe na zbyciu za 1/3ceny.Jak by co to na priv.Dostałem w prezencie,ale ja nigdy nie używam pokrowców,więc leżą nieużywane.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem zdarza się, że muszę przewieść małe dzieci (lub jakieś rzeczy) na tylnym siedzeniu a mam jasną tapicerkę. Ma ktoś jakiś pomysł na pokrowce na tylne siedzenia pasujące do tych autek. Może, ktoś już coś wypróbował i ma jakiegoś linka.

 

Ja znalazłem inne rozwiązanie, którego używam w dwóch autach w tym w jednym też z jasnymi siedzeniami.

Kupiłem rzep, wziąłem jakiś stary materiał, który się gdzieś ostał, pomierzyłem (ja akurat mam problem, że córa jak wdrapuje się na fotelik, to często butami brudzi siedzisko na skraju), wyciąłem odpowiednią "płachtę" i na bokach przyszyłem rzep (tą część czepliwą). Przyczepiam rzep pod siedzisko i trochę pod fotel i jest ok - tapicerka się nie brudzi. Na oparciu przedniego fotela mam osłonkę, ale i tak córa nie dostaje nogami do oparcia przedniego fotela jak kanapa tylna odsunięta jest do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...