Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chłodne spojrzenie na pakiet IT


Gość himek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Chciałem dziś podzielić się z Wami moimi przemyśleniami na temat pakietu IT w d40.Jeśli jesteście przed zakupem Navary,odpuśćie sobie IT.To pieniądze wyrzucone w błoto!Oferuje cieniutki wyświetlacz, zmieniarkę 6 płyt na mp3 i nawigację o fatalnej dokładności i mizernym pokryciu Polski....a tym czasem wczoraj na allegro znalazłem za 1000 zł następujący kombajn:

-filmy dvd,dvix

-kamera cofania + druga na podczerwień

-dobry wyświetlacz

-nawigacja

-bluetoth

-telewizja

-odczyt wszystkich mmc,sd itp.

-usb, flash.

 

Mam pytanie.Czy ktoś z Was wyrzucał ten fabryczny monitorek i radio?Czy taka operacja jest wogóle możliwa bez zniszczenia deski?Może ktoś gdzieś już apgrejdował ten pakiet i macie jakieś doświadczenia?I nie mówię tu o dodawaniu pod siedzenie jakiś kombinacji, tylko o zamontowaniu czegoś konkretnego w miejsce tego co jest.Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale nawigacja umieszczona w bezużytecznym do innych zastosowań odtwarzaczu dvd pod siedzeniem to jest naprawdę nie przemyślane rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko w wyposażeniu tego brakuje :) ponieważ miałem w poprzednim samochodzie pioneera avic z navi i dvd i z mapy tylko były drogi międzynarodowe to samo w oryginalnej mercedesa a posiadam zwykłą przenośną navi i jest każda najmniejsza wioska zaznaczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że zainteresowałeś mnie tym

ale nie na tyle żebym leciał do garażu rozbierać deske.

Kiedyś widziałem navare z wymienionym "radiem" więc na 100% jest jakiś sposób

Poczekam na rozwój wydarzeń ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w service manual nie ma rysunków i opisu jak wyjąć radio?? Poszukajcie, link gdzieś na forum był dawno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja mam takie pytanko... kolega przyjechal bym mu pomogl z obsluga navigacji w navarce i teraz - mozna przestawic menu na polskie?? sa jakies nakladki, plyty, programy ktore to robia... i czy mozna dzieki temu wyswietlaczowi ogladac dvd??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...