Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z fabrycznym alarmem lukasa z imobiliserem


pawel2163

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam problem z alarmem, który działa tez jako immobilizer, a mianowicie jakiś czas temu przestał reagować na pilota(y) pomimo wymiany baterii, udało mi się go odblokować z wielkim trudem. Moje cacko w tej chili jeżdzi ponieważ odciąlem kabel od oświetlenia w centralce i immobilizer sie nie uzbraja. ale mam problem bo wkońcu nadejdzie chwila że będę musial odpiąc akumulator i moja syrenka stanie na zawsze. jak mieliście taki problem prosze o pomoc jak najszybszą bo chciałbym zrobic remont serca ponieważ bierze olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

To jest dosc czesta wada tych alarmow. Kiedys juz bylo w innym dziale ten sam problem albo nawet tutaj nie pamietam, wiem ze komus tez immobilajzer oodmowil posluszenstwa i raz na xx prob łapał. Z tego co wyczytalem z programu autodata - jedyny ratunek to taki, ze mozna na nowo zaprogramowac immobilajzer ale to robia tylko w erwisach nissana (chyba ze ktos ma modul nissanowski do tego:D). Tam dajesz im luczyki podpinaja i je "paruja". Na ile to wytrzyma nie wiem bo tego juz nie napisali ;)

 

tutaj macie oryginał:

 

beztytuuuy0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w mojej syrenie to nie działa ponieważ jest ona z 95 roku a programowalne piloty występowały dopiero od połowy 96 roku . Po zatym piloty programuje się samemu trzeba znać tylko kolejność postępowania. zrobię zrzutę na link i pokaże jak sie to robi. i dalej mam problem

:?: :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pilota Lucas 3txa? W dziale Elektryka pisałem jak go naprawic.

Jesli w nim masz immo to powinno załatwic problem.

 

jesli w kluczyku masz immo to gorzej - ale też do obejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam takiego pilota. ale kasuję całkowicie immobilizer zamówiłem od emmel`a immo 8as i poprostu założę pożądny alarm i będę miał świety anielski spokój na długie lata dzięki za pomoc a i miałeś rację mam uszkodzonego pilota wogóle nie podaje sygnału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...