Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kod do kluczyków


turas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie czy wasz Dealer dołączył do kluczyków samochodu QQ kody identyfikujące kluczyki (na wypadek zagubienia kluczyków używając tego kodu można dokupić nowy kluczyk pasujący do auta)?

 

Przeczytałem w instrukcji że coś takiego powinno być - jednak ja nie otrzymałem takich kodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystkie samochody mają dołączane numery kluczyków,nie wiem jak wyglądają kluczyki do QQ ale w Oplu miałem numer wybity przy kluczyku na dodatkowym pasku plastyku,w Daewo na blaszce ,w X-ie też na blaszce/mam kluczyk inteligenty/,W Skodzie jest dołączany kod kreskowy i numer w plastykowym "breloczku",więc ty również powinieneś dostać numer kluczyków jeżeli nie na blaszce to w jakiejś innej formie, a jak Ci nie dali to dilera za krawat i w ...... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury opowiada do kaszki jest powinien być kod i kod kreskowy ja tak dostałem.

 

Moj dealer twierdzi ze do QQ takich kodów nie ma a do QQ+2 są.

 

Czy ktoś z was kto posiada QQ (wersja 5-cio osobowa) dostał takie kody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i posiadam dopięty do kluczyka (standartowy kluczyk) cos na kształt bryloczka z naklejonym kodem kreskowym i cyferkami, literkami u dolu -wiec to chyba to :one:

dodam iz mam QQ 5-osobowego silnik 2,0 wersja podstawowa Visa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym mowa. Każdy musi dostać takie kluczyki z kodami, koniec i kropka. Dealer robi sobie z Ciebie jaja. Uważaj na to bo później ubezpieczalnia będzie miała Cię gdzieś jak będzie trzeba wypłacić z autocaso np. kradzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem o ta blaszke i dealer mowi ze niektoreprzyjezdzaja z blaszka, inne baz ale ta blaszka to pic na wode bo wystarczy podac kod vin zeby zamowic kluczyk

 

A co to jest ten kod VIN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując:

 

Kody do kluczyków powinny być, ale nie wszyscy dostali. Czy oprócz mnie i Kristo ktoś jeszcze nie dostał do swojego QQ kodów do kluczyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując:

 

Kody do kluczyków powinny być, ale nie wszyscy dostali. Czy oprócz mnie i Kristo ktoś jeszcze nie dostał do swojego QQ kodów do kluczyków?

 

A kto napisał że Kristo nie dostał?

Jeszcze raz Ci napisze - ta blaszka nie jest do niczego potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując:

 

Kody do kluczyków powinny być, ale nie wszyscy dostali. Czy oprócz mnie i Kristo ktoś jeszcze nie dostał do swojego QQ kodów do kluczyków?

 

 

Ja nie dostałem kodów - nie dostawałem też przy kupnie wcześniejszych aut.

I potwierdzam - kod nie jest potrzebny. W przypadku konieczności dorobienia nowych kluczyków trzeba zgłosić sie do ASO i wystarczy numer VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja też nie dostałem. A tłumaczenie dealera - jak wyżej...

 

Co to za dealer ? Ja odbierałem QQ we Wrocławiu i zostałem dokładnie poinformowany, że do zapasowego kluczyka dopięta jest plakietka z numerem, w celu ew. dorobienia nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za dealer ? Ja odbierałem QQ we Wrocławiu i zostałem dokładnie poinformowany, że do zapasowego kluczyka dopięta jest plakietka z numerem, w celu ew. dorobienia nowego.

W Japan Motors Chorzów wyrzucają bez pytania - bo wg sprzedawcy "wszystko jest w książce gwarancyjnej" .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

raczej pesel ale międzynarodwy :)

VIN = Vehicle Identification Number = numer identyfikacyjny pojazdu.

Zawiera dosc sporo danych o samochodzie jak miejsce produkcji rok itp itd. Wystarczy poszukac w google jak czytac VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...