Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Witam wszystkich, jestem nowy więc nie bijcie


Gość ANDRIU

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Patrola Y61 GR i wydajemi się żę chyba coś jest nie tak.... tzn. że kiedy jadę z napędem na cztery koła to wewnątrz odczówam jakieś dziwne wibracje, a poza tym jak go rozłanczam to kontrolka gaśnie ale mechanizm nie zawsze się rozłancza, i czy w trakcie jazdy można zapinać napęd na cztery koła???????????? :027: A może ktoś ma zbędną instrukcję obsługi do GR Y61 z 2001 r silnik 3.0 Di TURBO??????

 

[ Dodano: Pon 23 Lut, 2009 21:40 ]

Czy ktoś mi odpowie, proszę o info. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arekiceland

Powinieneś mieć instrukcję nad głową na tym co chroni przed słońcem, napęd na 4 koła 4H można włączać w czasie jazdy do prędkości 40km/h (ja wolę zwolnić do 20km/h, albo nawet się zatrzymać), jeżeli masz również opcję 4L to ten napęd włącza się tylko podczas postoju, na luzie i można na nim jeżdzić max do prędkości 50km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość nutka78
Mam Patrola Y61 GR i wydajemi się żę chyba coś jest nie tak.... tzn. że kiedy jadę z napędem na cztery koła to wewnątrz odczówam jakieś dziwne wibracje, a poza tym jak go rozłanczam to kontrolka gaśnie ale mechanizm nie zawsze się rozłancza, i czy w trakcie jazdy można zapinać napęd na cztery koła???????????? :027: A może ktoś ma zbędną instrukcję obsługi do GR Y61 z 2001 r silnik 3.0 Di TURBO??????

 

[ Dodano: Pon 23 Lut, 2009 21:40 ]

Czy ktoś mi odpowie, proszę o info. :!:

 

Ale ja słyszałam, że wibracje to nic złego, a wręcz przeciwnie :D , a zapinanie i rozpinanie w trakcie jazdy.... :027:

no, no , a w połączeniu z wibracjami to już naprawdę ostra jazda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieję, żę kolega nie jeździ z napędem na 4 koła po asfalcie.

 

Bo jak słyszę "wibracje przy jeździe 4x4" to jedyne moje skojarzenie to 4x4 + suchy asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...