Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gniazdo 12 V


Gość BESEL_

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH:)

w moim aucie ładuje mi tylko jedno gniazdo-to pod schowkiem od strony pasażera. Mam jeszcze jedno w podłokirtniku i kolejne w bagażniku i oba nie dają znaku zycia tj. jak podłączam CB radio to nie robotajet. Od czego to uzależnione jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest tak jak w Primerze to bedzie dzialac tylko podczas postoju

To w bagazniku u mnie (WP11) dziala tez podczas jazdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BESEL - musisz miec jakas przerwe w obwodzie, moze jakis glupi bezpiecznik?. U mnie dzialaj wszystkie 3 gniazdka jednoczesnie, ale tylko przy wlaczonym zaplonie. Po wylaczeniu zaplonu gniazdka sie takze wylaczaja, wiec jak mas np. lodowke podlaczona do gniazdka, to dziala ona tylko w czasie jazdy.

 

Przy okazji - czy ktos wie moze jak to zrobic, aby gniazdka byly zasilane non-stop, bez wzgledu na to czy zaplon jest wlaczony czy wylaczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Strażak Sam

Besel! Albo ja mam zwarcie albo u ciebie coś nie tak? Poszedłem na parking, żeby sprawdzić i........działają wsie naraz. :)

 

[ Dodano: Pon 09 Mar, 2009 10:02 ]

Chociaż muszę przyznać, że ostatnio ze 3 razy wymieniałem bezpiecznik ( :/ ) od tego gniazda pod schowkiem, jak podłączałem GPS. Może to wina kabla lub zasilacza, bo zostawał w samochodzie na -15 C? Ale potem po nagrzaniu było ok. Oczywiście co się najeździłem w poszukiwaniu tego mini bezpiecznika, to.......masakra jakaś. I od razu mówię, żebyście się zabezpieczyli w jakieś mini szczypce, bo wyjąć któryś z tych bezpieczników, to trzeba mieć palce 3-latka a siłę Pudziana. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażak Sam, czytałem w instrukcji i nie zalecają podpinania więcej niż 1 urzadzenia. ale u mnie i tak dalej dziala 1 gniazdo;/ na bezpieczniki nie patrzylem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Ja czytałem, że w ogóle nie zalecają jazdy szybciej niż 60 mil!!! ;) Z tego, co pamiętam to każde z tych gniazd ma inny bezpiecznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...