Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Książka obsługi


Gość mateusz.1990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mateusz.1990

Witam!!!! Mam pytanie czy ktoś ma książkę obsługi od patrola y61 2004 rok interesuje mnie opis reduktorów co i jak tam działa kiedy co włączyć itp:) I mam prośbę czy byłby ktoś tak miły i zeskanował mi te fragmenty i przesłał na maila?? proszę o kontakt

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

post-39503-0-49434500-1295876212_thumb.jpgWitam kolegów , mam pytanie do tego wątku , nie zaczynam nowego

 

Czy w instrukcji obsługi nissana patrola ( na allegro dostępne za min 70 pln ) doczytam coś ciekawego ? Np w temacie napraw , wymiany np żarówki w tablicy z zegarami itd...

zastanawiam się poprostu czy nie będzie to zwykłe wyrzucenie pieniędzy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-39503-0-49434500-1295876212_thumb.jpgWitam kolegów , mam pytanie do tego wątku , nie zaczynam nowego

 

Czy w instrukcji obsługi nissana patrola ( na allegro dostępne za min 70 pln ) doczytam coś ciekawego ? Np w temacie napraw , wymiany np żarówki w tablicy z zegarami itd...

zastanawiam się poprostu czy nie będzie to zwykłe wyrzucenie pieniędzy ???

Witam,

uważam, że warto kupić sobie taką instrukcję, zawiera wiele przydatnych informacji o autku i jego obsłudze. Co do instrukcji wymiany żarówek w desce rozdzielczej to nie ma ale wydaje mi się, że lepiej jak zrobi to elektryk, będzie może nie taniej ale lepiej i na pewno mniej pierdzielenia się czasowo. Ja moją kupiłam za dwie paczki w ASO więc cena z "alledrogo" jest atrakcyjna w stosunku do zasobu informacji. Kup :)

 

Pozdro :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...