Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak optymalnie podkrecić SR20 do kwoty 3 tyś zł


Gość maly447

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maly447

ale wy panowie macie nerwy ja psa potąciłem zdeżak złamałem i mało sie nie popłakałem ze taki zonk a zły byłem pare dni a tu tyle roboty dzwonik i luzik jadziem dalej z kosksem normalnie szacun :kosci:

 

[ Dodano: Wto 03 Mar, 2009 11:28 ]

coobcio mam pytanko powiecmy tk do 3tysi ile byś wyczarował koni do p11 gt? bo słyszałem od ryśka ze lubisz te zabawy na tym silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobcio mam pytanko powiecmy tk do 3tysi ile byś wyczarował koni do p11 gt?

 

Za tyle to wydech od seryjnego kolektora i mod rozrzadu. Z 12 KM i 15 Nm

i tu nie masz racji, za tą kasę można więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobcio mam pytanko powiecmy tk do 3tysi ile byś wyczarował koni do p11 gt?

 

Za tyle to wydech od seryjnego kolektora i mod rozrzadu. Z 12 KM i 15 Nm

 

proste ze wiecej:

 

kolektor 900

wydech taki jak PMW 1100

mod rozrzadu XXX :027:

Dolot hhmmm 300

+15-20KM

 

[ Dodano: Wto 03 Mar, 2009 23:17 ]

troche balaganu mu tu robimy :diabel:

 

 

Lukas co dalej z projektem jakie plany???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maly447

panowie tylko się nie pobijcię bo już mniej wiencej wiem co to będzie ale to na początek ta kwota powoli coś się porobi aby ruszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy panowie macie nerwy ja psa potąciłem zdeżak złamałem i mało sie nie popłakałem ze taki zonk a zły byłem pare dni a tu tyle roboty dzwonik i luzik jadziem dalej z kosksem normalnie szacun :kosci:

 

Eeeee taką słabą masz psyche... ;)

takie małe stłuczki nie robią wrażenia na ten przykład zapitalamy z kumplami nagle wyskoczyła sarenka zamocne szarpnięcie kierownicą kończy się odbitka od sarny i samochód bokiem leci łapie ziemie i turlika się 5 i pół raza staje na boku wychodzimy przez przednią szybe bo jej nie ma oczywiście jak i reszty stawiamy na koła i rura do domu :D (auto poszło na złom mimo że dojechało do domu) sory za ot ale nie mogłem się powstrzymać więc Łukasz nie poddawaj się składaj sprzęt do kupy i dalej po garach :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste ze wiecej:

 

kolektor 900

wydech taki jak PMW 1100

mod rozrzadu XXX :027:

Dolot hhmmm 300

+15-20KM

 

Taki setup ma własnie PMW, na hamowni w kreatorze mocy mu wyszło 170KM i nieco ponad 190Nm - auto podaje, wykres jego wozu jest w projektach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam pytanko czy może ktoś się orientuje jak się przedstawia sprawa wydechów od Tomali. Słyszałem coś niecoś, i niebyły to złe opowieści, Coobcio może tobie coś wiadomo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...