Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] Gdzie jets termostat w a32 vq30de


dylson

Rekomendowane odpowiedzi

W porownaniu do innych maxim mojej nagrzanie sie zajmuje wiecej czasu. Po nagrzaniu temp trzyma sie na polowie a moze nawet ciut nizej. Znajomy powiedzial mi ze termostat moze do konca sie nie zamykac i to moze byc problem. Jenak po zajrzeniu pod maske nie udalo mi sie go zlokalizowac. Jesli ma ktos jakis schemat albo zdjecie z zaznaczonym miejscem gdzie jest bede wdzieczny za jego zamieszczenie. A moze jeszcze cos innego moze miec wplyw na dluzsze nagrzewanie auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umieszczony jest zaraz na prawo od pompy wodnej. tuz nad alternatorem. wychodzi tam gruba rura do chlodnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lokalizacji termostatu to wlasnie obstaialem okolice alternatora albo gdzies pod przepustnica. Trzeba wyciagac alternator zeby sie do niego dobrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskazówka temperatury powinna być prawie na godzinie dziewiątej

 

[ Dodano: Sro 04 Mar, 2009 18:42 ]

hurrra! mój setny post :)

 

u mnie tyćkę poniżej 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lokalizacji termostatu to wlasnie obstaialem okolice alternatora albo gdzies pod przepustnica. Trzeba wyciagac alternator zeby sie do niego dobrac?

 

nie nei musisz sciagac alternatora, jednakze musisz sciagnac pasek napedzajacy klime i alterek.

 

nie zapomnij tez ze tam idzie uszcelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...