Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Jaki alarmik założyć kto co poleca cena 100-150


Gość Tofu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki alarm może ktoś polecić jako że mam jednego pilota i nie wiem czy przez bateryjke za 3 zł czy coś kilka razy trzeba naciskać czasem tylko raz tak że myśle że zsynchronizowany jest ......tak czy siak wpadłem na pomysł

zamontowania jakiegoś takiego wynalazku ceny nawet są od 70 zł !!!za alarm

 

Moje P10 ma centralny z pilotem lucas ...bez sterowania immo wszystkie 4 grzwi muszą sie otwierać sygnałem,,,,

 

oco mi chodzi

 

-spory zasięg bo czasem się nie pamięta czy się zamknęło czy nie

-dodatkowy kanał na bagażnik

- udarowy czujnik bo w Centrum Krakowa Rynek gł,,,,,,niestety rysują auta urywają lusterka Patologia ,,,

 

-czujnik otwartych drzwi czyli w fabryczną lampke i po kłopocie ,,,,,

 

 

 

taki standart co ma już chyba każdy,,,,

 

w ciekawości wyczytałem że

Stig 46+ a może i inne obsługuje czujnik mikrofalowy czyli zbliżeniowy do auta no nie wiem czy to by sie sprawdziło na ulicy przy chodniku ,,,,,,,

 

 

Stawiam na Stiga bo bardzo niskie ceny tych alarmów ,,,,

pozatym wmontuje to sam jakie takie pojęcie o elektryce mam lutownica i miernik sie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Polecam (o ile można polecić coś takiego :) ) alarmy z serii magicar 540 lub wizzard z allegro w cenie ok. 100 zł za komplet. Wizzarda wraz z centralnym montowałem u siebie w starym golfie 2 a magicara (starszą wersję) w astrze znajomego. Oba sprawują się doskonale do dziś. Lecz wiadomo, za taką cenę nie można się spodziewać niewiadomo jakiej jakości. Jednak oba systemy alarmowe pracują w w/w autach ponad 3 lata i jak dotąd nie było z nimi problemów. Z zasięgiem pilota bywa różnie – zależy od zamocowania centralki a konkretniej antenki, od stanu baterii pilota i od zakłóceń zewnętrznych :) (np. przy aucie zaparkowanym pod linią wysokiego napięcia pilot wizzarda lapie max z odległości 0,5 m :) przy magicarze nie zauważyłem problemów). Apropo czujników to te alarmy mają kanał na czujniki dodatkowe i tam wpinasz np. udarowy, mikrofalowy, ultradźwiękowy (lub np. wszystkie razem). Ale mimo wszystko jak chcesz mieć komplet wspomnianych funkcji za niewielkie pieniążki to myślę że te alarmy spełnią twoje oczekiwania.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten:

http://www.denken.com.pl/index.php?p105,au...v10-expert-ta27

 

Co prawda mam z innymi pilotami, ale on ma już ponad 3 lata i sprawuje się nadal bezbłędnie. Mogę również wspomóc zdalnie przy montażu tego alarmu - dobrze by było gdybyś zdobył wcześniej schematy elektryki swojej P10-tki. Zasięg pilota to wiadomo - zależy od tego skąd się chce go kliknąć - ja daję radę wzbudzić funkcję "Panic" z siódmego piętra wychodząc na balkon - mniej więcej w prostej linii bez przeszkód jakieś 27-30m. A i jeszcze jedno - w ciągu tych trzech lat nie zmieniałem jeszcze baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZieki

Właśnie patrzyłem też na tego MagicCara bo jest w sklepie w Krakowie ale też musiałbym drzeć i czas tracić wiec wchodzi opcja zamówienia przez neta ,,,ten ostatni

ma chyba mało czujników....

Wiem że tak

chyba każdy ma czujnik otwartych drzwi choć to nie problem odpalane masą z czujników do lampki mam już znależiony kabelek,,,,tak że to spoko,,,,

do centralnego zamka musze sie wpiąć w 2 kabelki to sobie odkopie tematy bo były ,,,,

podpięcie Immo z alarmu to sie nawet zastanawiam czy jest sens czy kradną P10 tki,,,,tak że przekażnik pal diabli ...

zasilanie też sie znajdzie ....

gorzej z miejscem

Bo cholera mnie bierze wysiadam z auta zamykam drzwi a i czasem nie słychać czy sie zamknął czy nie ,,,,

 

 

znalazłem to ???? >>>>>to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tak chyba każdy ma czujnik otwartych drzwi choć to nie problem odpalane masą z czujników do lampki mam już znależiony kabelek,,,,tak że to spoko,,,,

Dokładnie tak, podpinasz się kabelkami do czujnika otwartych drzwi w samochodzie.

 

do centralnego zamka musze sie wpiąć w 2 kabelki to sobie odkopie tematy bo były

Sprawdź tylko czy central masz sterowany z + czy z - i dobierz odpowiednią centralkę.

 

podpięcie Immo z alarmu to sie nawet zastanawiam czy jest sens czy kradną P10 tki,,,,tak że przekażnik pal diabli ...

zasilanie też sie znajdzie ....

gorzej z miejscem

Jeśli będziesz się za to zabierał podziel się proszę doświadczeniami, też przymierzam się do zamontowania jakiegoś niedrogiego badziewia do mojej nyski, ale montaż pod immo mnie przeraża (nie wiem czy będzie działać).

 

Bo cholera mnie bierze wysiadam z auta zamykam drzwi a i czasem nie słychać czy sie zamknął czy nie ,,,,

 

:D :D :D

 

znalazłem to ???? >>>>>to

 

Pewnie kolejne chińskie dziadostwo, za to niedrogie.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do immo to chodziło mi o odcięcie zapłonu z alarmu czyli puszczenie pompy paliwa czy czegoś tam przez przekażnik i tyle ...

ja mam immo w kluczyku i tego nie ruszam jak masz w pilocie otwieranie i immo to już lipa .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź tylko czy central masz sterowany z + czy z - i dobierz odpowiednią centralkę.

Przy Exus V10 nie ma potrzeby kombinowania - centralny może być sterowany z + lub z -, zależy jak się skonfiguruje interface centralnego zamka w alarmie.

 

za to niedrogie

Zastanawiająco niedrogie.

 

jak masz w pilocie otwieranie i immo to już lipa

Co Ty opowiadasz? A myślisz że jak mam? Wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tz chodziło mi oto że

nie wiem jak sie odpina ten immo wlączany z pilota

ja mam P10 z 96 to i ten sam patent do P11 wsadzali ...(immo w kluczyku)

jak masz tak samo to spoko bo pilocik tylko do centrala ...

fakt faktem to tani ten alarm i jeszcze sie kodem zabezpiecza tylko sie zastanawiam czy pakować sie w takie bajery czy poprostu po tygodniu tak sie to wszystko poodpina

 

np

przycisk autoryzacji wciskasz po każdym otwarciu drzwi....

ten kod w tym ostatnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tz chodziło mi oto że

nie wiem jak sie odpina ten immo wlączany z pilota

Nie ma potrzeby odłączania immo. Alarm podpina się równolegle do oryginalnej instalacji - zero kombinowania. Blokady na przekaźniku nie trzeba zakładać, chociaż ja to zrobiłem.

jak masz tak samo to spoko bo pilocik tylko do centrala

Dokładnie - mam NATS czyli transponder w kluczyku siedzi, a przyciski na nim były tylko od centralnego.

 

Na prawdę warto wydać te 160PLN na ten alarm chociaż to chińczyk, ale każdy egzemplarz jest testowany po przyjściu z fabryki (a przynajmniej był gdy pracowałem jeszcze w Exusie). Mam ten alarm i nigdy jeszcze mnie nie zawiódł - jedynie przy dużych mrozach stracił zasięg (musiałem otworzyć z kluczyka), ale jak się później okazało była to wina rozładowanego akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokopałem się do LOCK DOOR TIMERa w prawym przednim słupku jest za kompem od poduszek kabelki są

 

niestety jak narazie to coś mi w skrzyni zaczęło stukać na wstecznym tylko i raczej powoli będę szuał skrzyni ,,, :(

 

P.S , ..... Silnik po remoncie -Wymieniłem .....a teraz skrzynka ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...