Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Zgasł komuter?!


Gość Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

od pewnego czasu zaczął wyłączać mi się komputer pokładowy w mojej primerce wczoraj na wyboju zgasł i niechce się zapalić. Wygląda to tag jakby odłączyła się konsola bo klima działa na ostatnich ustawieniach. Miał ktoś może podobny przypadek, proszę o pomoc. a może ktoś orientuje się jak rozebrać konsole. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

mogłby ktos odswiezyc temat , mam ten sam problem a powyzszy link nie działa

tez mialem ten problem, jezeli gasnie wam wyswietlacz komputera pokladowego to pewnie macie wersje z nawigacja i jak wam gasnie to nie mozna nic obsluzyc, ani radia ani nawiewow i problem lezy w dvd, jest tam jeden tranzystor ( czy jak to sie nazywa), ktory jest zaklejony klejem i kiedy jest zimno ten klej jest twardy i nie dociska tego tranzystora do plytki i wszystko gasnie, troche haotycznie napisalem ale wiecej macie pod tym linkiem tyle ze po angielsku:

http://www.nissanprimera.net/forum/forum_posts.asp?TID=3912&TPN=1

u mnie juz dziala bez problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

od pewnego czasu zaczął wyłączać mi się komputer pokładowy w mojej primerce wczoraj na wyboju zgasł i niechce się zapalić. Wygląda to tag jakby odłączyła się konsola bo klima działa na ostatnich ustawieniach. Miał ktoś może podobny przypadek, proszę o pomoc. a może ktoś orientuje się jak rozebrać konsole. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Niestety to problem z dvd jeżeli posiadasz robi się na układzie jakaś przerwa i to jest ten problem ja musiałem wymienić dvd i po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...