Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zwieszenie gwintowane do Sunny GTi


Kamo_DBWC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!

Czy polecacie jakieś zawieszenia gwintowane do nissana??? Albo czy możecie podac jakies firmy które takie zawieszenia robią??? A może znacie ceny??? Wiem juz ile zawieszenia kosztuja w firmie proflex,Hp sporting. Nie wiem gdzie by jeszcze zadzwonic moze macie jakies pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by się kolega Kamo_DBWC pospieszył to z 3 miesiące temu ten zawias kosztował 2200zł. Przy obecnym kursie dolara niestety 3400...

 

KSport to ponoć dobre zawieszenia. Chyba Kivi rajduje na takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie co myslicie o K-sport?? Daje Rade??zawiieszenie by bylo uzywane w rajdach wiec eksploatowane w najtrudniejszych warunkach wytrzyma to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Kivi rajduje na takim.

Nie rajduje a lata po górkach, nie na takim a na wersji wyczynowej tzn inverted - coś jak w motocyklach crosowych, cena niestety 150% tego co masz z linka allegrowego...

 

[ Dodano: Sro 11 Mar, 2009 03:42 ]

zawiieszenie by bylo uzywane w rajdach wiec eksploatowane w najtrudniejszych warunkach wytrzyma to??

Szczerze to wątpie, słabo uszczelnione i delikatne, choć nie miałem styczności z wersją typowo rajdową bo i takie są w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co byście polecali do "zwykłego" sunny, chodzi mi o zestaw sprężyny+amorki, myslałem nad koni 1110 czy coś w tym stylu, niestety nie moge za bardzo nigdzie tego znalezc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście polecali do "zwykłego" sunny, chodzi mi o zestaw sprężyny+amorki, myslałem nad koni 1110 czy coś w tym stylu, niestety nie moge za bardzo nigdzie tego znalezc...

Do N14 i 100NX są tylko Czerwone Koni one niestety do niczego się nie nadają...

Polesam KYB Ultra SR i do tego jakieś obniżające springi maks -30mm żeby praktyczności nie tracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...