Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki do Murano


Gość Jack99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W serwisie wymiana samych gumek (nie całych wycieraczek) kosztuje 160 zl za przód. Musialem poczekac na nie kilka dni bo sciaglai to z magzynu centralnego w Holandii.

Cena wg. mnie do zaakceptowania, wymieniałem miesiąc temu, działają idealnie.

W tej samej cenie kupisz komplet Bosch Aerotwin - tez polecam, uzywam w innym samochodzie.

Wymiana całych wycieraczek do Murano kosztuje u dealera coś około 500 zł za przód - czyli paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BESEL_, oryginalne wyciaeraczki w Murancu wygladaja wgg mnie po prostu fajniej - sa masywniejsze niz zamienniki, dlatego zdecydowalem sie na wymiane samych gumek.

Gdyby nie bylo mozliwosci wymiany gumek to kupilbym zamienniki Boscha albo Valeo -cena wychodzi taka sama, bo kupowac nissanowskie oryginaly zo troche przegiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz jaka po za estetyką oczywiście jest zaleta stosowania oryginalnych wycieraczek?

 

ja dostaje od szwagra, który sprzedaje akcesoria samochodowe, zamienniki tzw bananki i powiem ze nie widzę różnicy między oryginałem a zamiennikiem - ściaga wode elegancko.

 

dodatkowo wszystkei szyby pokryłem powłoką "nano" i woda dużó łatwiej "schodzi" z szyby podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romanista, mój ojciec kupił do Jeepa zamiennik wycieraczki ostatnio i nie zbiera wody od str kierowcy:( trzeba ja docisnąć i dopiero wtedy coś lepeij ściaga choc nie do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romanista, przecież napisałem, że głownie chodzi o estetykę. Oryginalne wyglądają lepiej niż zamieniki, a wymiana gumek do oryginałów kosztowała mnie w serwisie tyle samo co zakup zamienników. Wcale nie uważam, że zamienniki dobrej firmy sa gorsze jakościowo, tyle że gorzej wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

a ja uważam że lepiej wydac kasę na samodociskowe (bananki) firmy VALEO niż robic przekładki piórek waleo też wyglądają masywnie i świetnie zberają wodę bardziej mnie męczy sprawa tylnej wycieraczki bo tam chyba nie da się wymienic samej gumy a ramię dostępne na europe wygląda inaczej niż te z usa a to dopiero kicha :zly: :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zamienniki które mam są tak samo masywne jak te oryginalne.

 

muszę jednak wymienić tył a tu już zamienników nie spotkałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Panowie! Ja wymieniałem wycieraczki przednie z pół roku temu i......kupiłem grafitowe Champion za 150; zł. Zbierają dobrze a to co dla mnie najważniejsze, to nie smużą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a stosowaliście te środki do szyb - nanotechnologia - ja od 3 lat latam z tak wysmarowanymi szybami i nie wyobrażam sobei jazdy bez tego środka. przy 70-80 nie używam wycieraczek przy "normalnych" opadach. woda sama schodzi w postaci kropli czyli widocznosć dosc dobra bo nie zamazuje całej szyby.

przy tych specyfikach wycieraczki mniej sie zuzywają. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażak Sam, hhahaha.

link bedzie ciezko, ja kupuje te specyfiki w Norauto i podobnych miejscach. firm jest od groma które to produkują wiec trudno cokolwiek polecać. ja kupuje zazwyczaj nie najdroższe ale i nie najtańsze :-) Jedno impregnowanie szyb starcza na ok 20 tys km wedle producenta ale ja co ok 15 tys poprawiam. Moim zdaniem produkt mało reklamowany ale naprawde świetny bo szyby i nie brudzą sie tak bardzo i woda pięknie spływa w kazdych warunkach - jak odśnieżanie samochodu ćwiczysz czasami to tu też będziesz miał łatwiej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażak Sam, masz w Wawie hurtownię SagaAuto, oni jedyni handlują wycieraczkami Denso. Nie wiem jak Murano, ale każdy np Lex wyjeżdza na nich z fabryki... ceny absolutnie normalne.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo
:D w MAKRO jest promocja wycieraczek firmy BOSH kupowałem wczoraj do mojego murano rozmiar 60 cm oraz 47.5 cm zapłaciłem za komplet bananów tylko 76 zł tak więc czemprędzej się wybierajcie i kupujcie rewelacyjnie zbierają :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...