Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

instalacja SPAG LPG gaz


Gość damianek2304

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damianek2304

witam czy ma może ktoś tą instalacje w swojej lamerce (SPAG LPG gaz) jest to sekwencja czy ktoś słyszał o takiej sekwencji? chciał bym się zorientować bo mam do wyboru tą sekwencje lub zwykły gaz czy miał ktoś problemy z tą sekwencją . z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ma może ktoś tą instalacje w swojej lamerce (SPAG LPG gaz) jest to sekwencja czy ktoś słyszał o takiej sekwencji? chciał bym się zorientować

Pewnie chodzi Ci o STAG - raczej sa polecane razem z wtryskami valtek. Poszukaj na forum, napewno znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie nazywa sie ona przypadkiem STAG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag300 jest ok. malo auto pali ale mam ja w PEUGEOT 406. Cene ci dobra zaproponowali... oby nie spascili roboty.. ja dalem 2800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość damianek2304

mam dylemat co założyć czy zwykłą czy tą sekwencje za zwykłą powiedzieli mi 1500

rocznie robię około 14tyś km

 

[ Dodano: Nie 15 Mar, 2009 21:00 ]

jutro na 10 jestem umówiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staga 300 i cena wsumie dobra i jak sie tak patrzy to 50% to części a reszta to robota ,,,,,

dopilnuj by Ci Zrobili mapy tz jazda autem po pare km by sie mapy ustawiły i to dopracowali no chyba że każą Ci przyjechać za tydzień,,,,, ważne wtryskiwacze i reduktor ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryskiwacze mam magic jet i tylko takie chodza w 406 bo na innych jest slaby duzo pali i faluja obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość damianek2304

ja właśnie wczoraj założyłem gaz sekwencje reduktor - landirenzo, zawór gazowy - lovato, wielozawór - tomasetto, centralka- diego , układ elektroniczny także Diego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...