Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Interfejsy conzult-a :)


komprez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to sie moge pochwalic nastepca conzulta juz nie na RS232 .. ale na USB !

 

Dedykowane sterowniki :)

 

Narazie moze ciut wiesniacka obudowa :D ale jak tylko dostane mniejsze to bedzie

to juz bardzo poreczne ! nawet w schowku z bezpiecznikami :)

Jak ktos jest zainteresowany sa juz na allegro pod moim nickiem :)

 

win_sprzet.JPG

 

win_sprzet2.JPG

 

usb.JPG

 

 

 

 

Dopisując jeszcze do tematu poszedlem dalej z pracami :)

 

W budowie :

 

- NOWY SOFT DIAGNOSTYCZNY PO POLSKU !!! ze wszystkimi nieokrojonymi opcjami

diagnostyki !!

 

- Wirtualna deska rozdzielcza (dla fanów CARPC oraz nawet do samych testow)

 

Oto demo deski (juz dzialajacej :) )

 

nissandeska.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlaczego aż 140 PLN zważając na dość niska jakość wykonania? Może jakieś zniżki dla nissanklub? Ja bym chętnie kupił ale za max 100 PLN wersje na USB bo w moim eeePC 900 nie ma COM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dlaczego aż 140 PLN

Aż 140 ? Ludzie nie żartujcie. Tylko 140. Wiecie ile czasu musiał poświęcić Komprez na doprowadzenie tego projektu do fazy użyteczności ? Zmontowanie takiego układu też bądź co bądź zajmuje chwilę czasu i conieco kosztuje - ile z takimi rzeczami jest zabawy wie każdy kto sie kiedyś elektroniką bawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż 140 ? Ludzie nie żartujcie. Tylko 140.

no a teraz cena już jest bardziej atrakcyjna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No macie racje ;) zabawy z tym troche jest :/ zwlaszcza ze budowa na komponentach SMD

A co do gniazda .. sam koszt to ok 40-50pln .. wiec o tyle wzrasta cena automatycznie :/

natomiat ten interfejs nie podejdzie pod OBD2 tylko OBD1 z gniazdem szarym 14 pinowym

 

Nie mam samochodu z OBD2 .. gdybym mial to moze i by sie udalo zrobic taki fejsik :)

Jesli jest ktos z okoloc nowego sącza z OBD2 to mozna by sie bylo umowic na testy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No macie racje ;) zabawy z tym troche jest :/ zwlaszcza ze budowa na komponentach SMD

A co do gniazda .. sam koszt to ok 40-50pln .. wiec o tyle wzrasta cena automatycznie :/

natomiat ten interfejs nie podejdzie pod OBD2 tylko OBD1 z gniazdem szarym 14 pinowym

 

Nie mam samochodu z OBD2 .. gdybym mial to moze i by sie udalo zrobic taki fejsik :)

Jesli jest ktos z okoloc nowego sącza z OBD2 to mozna by sie bylo umowic na testy :)

 

Na razie mi nie po drodze w góry ale w dalszym ciagu jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Masz pełną wersje softu nissan data scan ??

Jak byś miał to mógłbyś podesłać, mam interfejsik do almy ale nie mogę wykorzystać jego właściwości w całości bez softu w full version.

I jak byś sprzedawał trochę taniej to byś pewnie kupców miał-- oryginalny consul nissana za 140 zł w sklepie internetowym mari.

Pozdro :)

Edytowane przez serfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam !!!

borrego, miło że że wrzucasz link do mojego tematu na elektroda, ale tam trzeba się zarejestrować.

Sprawdźcie też tu:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/61281-k11-nissan-conzult/page__pid__729898__st__0entry729898

Powodzenia przy diagnozowaniu i czekam z zainteresowaniem na ciekawe relacje.

Edytowane przez walti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...