Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujniki parkowania


Yankee595
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś może zestaw czujników parkowania zamontowany przez dealera?

mam,ale nie orginal(bez wyświetlacza)tylko zamiennik z wyswietlaczem +4czujniki w zderzaku

sprawdzaja się rewelacyjnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może zestaw czujników parkowania zamontowany przez dealera?

mam,ale nie orginal(bez wyświetlacza)tylko zamiennik z wyswietlaczem +4czujniki w zderzaku

sprawdzaja się rewelacyjnie!!!

 

mieli takie w salonie, czy zakładali dostarczone przez Ciebie?

rozumiem, że cena niższa niż 900 pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może zestaw czujników parkowania zamontowany przez dealera?

mam,ale nie orginal(bez wyświetlacza)tylko zamiennik z wyswietlaczem +4czujniki w zderzaku

sprawdzaja się rewelacyjnie!!!

 

mieli takie w salonie, czy zakładali dostarczone przez Ciebie?

rozumiem, że cena niższa niż 900 pln?

mieli,ale ja dostalem je gratis(za dlugi okres oczekiwania na samochód).u mnie najtańsze są po 750 pod tablicę rejestracyjną ale mają 2 czujniki są bez wyświetlacza.ponoc też sprawuja sie B.D.B.no i nie trzeba nic wiercić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowali mi na moją prośbę. Są cztery czujniki i taki mały wyświetlacz z lewej strony. Wskazuje odległość od przeszkody w metrach oraz pokazuje za pomocą diodek z której strony jest przeszkoda no i sygnalizuje dźwiękiem. Spisuje się ok. Podobno koszt tego czujnika to 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na czujniki proponowane przez salon. Jak odbiorę auto to opiszę jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowali mi na moją prośbę. Są cztery czujniki i taki mały wyświetlacz z lewej strony. Wskazuje odległość od przeszkody w metrach oraz pokazuje za pomocą diodek z której strony jest przeszkoda no i sygnalizuje dźwiękiem. Spisuje się ok. Podobno koszt tego czujnika to 1000 zł.

mam dokladnie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakies cholerstwo - nie zorientowalem się że to z linka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Im dłużej jeżdżę Tiidą, tym częściej stwierdzam, że widok do tyłu przy cofaniu jest - delikatnie powiedziawszy - nie najlepszy. W ostatnią sobotę przez to zaliczyłem bliskie spotkanie trzeciego stopnia ze słupkiem - ucierpiała moja godność i odbijacz na zderzaku (czeka go albo wymiana albo lakierowanie, szkoda, że nie są czarne tak jak to było a Almerze). W każdym razie, do rzeczy - zaczynam się rozglądać za czujnikami cofania.

Będę wdzięczny za informacje o czujnikach, jakich używacie, jakie polecacie i gdzie je kupowaliście (no bo, że kupowaliście u dilera to raczej wątpię, chyba że ktoś je dostał jako wyposażenie dodatkowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej jeżdżę Tiidą, tym częściej stwierdzam, że widok do tyłu przy cofaniu jest - delikatnie powiedziawszy - nie najlepszy. W ostatnią sobotę przez to zaliczyłem bliskie spotkanie trzeciego stopnia ze słupkiem - ucierpiała moja godność i odbijacz na zderzaku (czeka go albo wymiana albo lakierowanie, szkoda, że nie są czarne tak jak to było a Almerze). W każdym razie, do rzeczy - zaczynam się rozglądać za czujnikami cofania.

Będę wdzięczny za informacje o czujnikach, jakich używacie, jakie polecacie i gdzie je kupowaliście (no bo, że kupowaliście u dilera to raczej wątpię, chyba że ktoś je dostał jako wyposażenie dodatkowe).

mam zamontowane przez dealera(ale to byl gratis),takie z wyświtlaczem i pikaniem dzialają bardzo dobrze,nawet za bardzo bo"łapią"też lekko boki(4 czujniki).ten model kosztuje poza a.s.o. ok.350-450zł.w a.s.o.850zł oczywiscie z montazem.ale w almerze miałem takie proste czujniki montowane pod tablicę rej. tylko 2 w formie podkładki ale równiez spisywaly się bardzo dobrze a zero wiercenia i prościutki montaż zero strachu o utratę gwarancji i taaanie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w almerze miałem takie proste czujniki montowane pod tablicę rej. tylko 2 w formie podkładki ale równiez spisywaly się bardzo dobrze a zero wiercenia i prościutki montaż zero strachu o utratę gwarancji i taaanie!!!

 

mógłbyś wrzucić jakiegoś linka do takich czujników :)

nadawałoby się to do tiidy?

 

Chciałabym coś co działa i w miarę samemu można to zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś wrzucić jakiegoś linka do takich czujników

nadawałoby się to do tiidy?

proszę bardzo...

http://www.alarm-professional.pl/product_i...2a4e28f4ec53a9e

to tylko przykład można takie znależć nawet za 199zl choć by te z reklamy w tv.mango

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego:

 

http://www.tobe-aachen.de/41340/41358.html

http://conrad.pl/glowna.php?art=852791

Co o tym sądzicie? Nic nie trzeba wiercić i nic nie ma na widoku.

 

Nie wszystkie przeszkody są metalowe. Taki czujnik może wręcz doprowadzić do tragedii, gdy pewni siebie (i swojego czujnika) będziemy jechali na wstecznym na małe dziecko bawiące się za samochodem.

 

Człowiek, mur, czy plastikowy słupek jest niewidzialny dla tego typu czujnika.....

!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...