Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

lusterko wsteczne


Gość dr slawooo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dr slawooo

czy ktoś z muranomaniaków może mi zrobic zdjęcie lusterka wewnętrzego a ściślej chodzi mi o to że pomiędzy lusterkiem a podsufitką wychodzi kabel do lusterka i mam takie wrażenie że czegoś mi tam brakuje bo nie powinien mi dyndac kabel :/ proszę o dokłedne zblirzenie tej okolicy i link dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo
:D dzięki stary normalnie brakuje mi takiego plastiku :029: który jest przyklejony do szyby i jest tam ukryty kabelek (zdjęcie ostatnie)kicha wiedziałem że tak se ten kabelek nie może dyndać strasznie szpetnie to wygląda a u ciebie pełna kulturka kurka musze dyndac do saloniku i zamawiać plastik a oni strasznie zdzierają za plastiki pewnie ze 100 zł :zly: :029: będę musiał za takie g....no dąć :029:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe w ASO sie cenią:) ja chcialem kupić taki klocek pod rejestracje z przodu:) obecnie mam z USA i jest kwadratowy i chcialem ten podluzny europesjki to krzykneli mi cos okolo 200 zł:D;] :fuckyou:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makaron, a moze mi tez powiedzieli 380 :D bo cos mnie teraz oświdciło...bądź co bądź za drogo jak za taki plastik i zostalem przy tej kwadratowej kostce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

he he to nie jest śmieszne ale ja kupiłem tę podkładkę i dałem też z 320 zł :029: ładny kretyn ze mnie ale teraz fajnie wygląda :D wczoraj robiłem kierunki tak aby świeciły na pomarańczowo bez cięcia kloszy facet ma taką technologie że szok wkłłada coś dziwnego zamiast żarówki i czerwony klosz mruga na pomarańczowo :one: kasuje 500 zł za usługę robi 2 h i już mam problem z p[sami z głowy a nie muszę inwestowac w lampy po 1500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dr slawooo, co wsadził do klosza???? i gdzie to robiłeś? ja mam gostka ze stalowej woli, za 800 robi przeróbkę i coś kombinuje zeby było przeciwmgielne również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...