Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parowanie lamp!!


Gość BESEL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie: paruje mi lampa od strony pasażera. z tego co patrzylem to nie jest pęknieta, ani nie ma jakis rys. wiecie jak sobie z tym fantem poradzic? dodam że są to lampy bixenonowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

basel :D sprawdż czy masz założony korek na odpowietrznik bo jeżeli go nie masz to za dużo wilgoci dostaję się do środka też miałem taki problem brakowało mi korka po załatwieniu nowego problem ustał ale to miałem na ksenonie.chciałbym nadmienic że pierwsze lampy miałem normalne i tam też miałem problem z parowaniem prawego ale sprzedałem je w cholerę na allegro niech inni się martwią :D to też jakieś wyjście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Besel! Sprawdź przede wszystkim jak wygląda guma, ta tuleja, która jest nałożona na wiązkę i wkładana do lampy? A potem zobacz (niestety musisz wyjąc lampę) czy nie stoi woda pod otworem wentylacyjnym na dole lampy? Walczyłem z tym ok. tygodnia a raczej walczył facet, który mi przerabiał lampy na bixenony. Skończyło się na tym, że zakleił firmowy otwór i wywiercił nowy obok i temat się zakończył. W normalnych lampach jest dużo wyższa temperatura i więcej się grzeją natomiast xenony mają to do siebie, że nie posiadają takiej temperatury i potrzebują dobrej wentylacji. A niestety, półka pod lampą w Murano jest prawie pozioma i woda potrafi tam stać bardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...