Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

I runda Otwartego Pucharu Polski WST25 kwietnia 2009 Ułęż


xtomek

Rekomendowane odpowiedzi

Stowarzyszenie Warsaw Speed Team ma zaszczyt zaprosić Cię na I-szą rundę Otwartego Pucharu Polski WST. Zawody odbędą się 25 kwietnia 2009 roku na lotnisku w Ułęży koło Ryk. wst.org.pl

 

W trakcie zawodów odbędą się konkursy dla publiczności. Do wygrania będą cenne nagrody. Na impreze serdecznie zapraszamy również motocyklistów! W tym roku również będziemy zbierać dary oraz pieniążki na Dom Dziecka nr 4 w Radości. Mamy nadzieje, że i tym razem wspomożecie naszą akcję!

 

Przewidywany plan imprezy:

07:30 Otwarcie bramy wjazdowej i rozpoczęcie badań technicznych

ok. 09:00 Zakończenie badań technicznych

ok. 09:30 1/4 mili - rozpoczęcie eliminacji

ok. 14.30 Przerwa techniczna

ok. 15:15 1/4 mili - półfinały

ok. 16:45 1/4 mili - finały

ok. 18:00 Koniec zawodów, rozdanie nagród

 

Ceny:

Zawodnicy: 70 zł (obowiązuje rejestracja internetowa)

Widzowie: 25 zł/os.

 

Informujemy, iż wprowadziliśmy dwie promocje dla zawodników startujących w naszych imprezach. W przypadku dokonania płatności za cały sezon start w jednej imprezie otrzyma się gratis. Natomiast jeśli jesteś, bądź zostaniesz, członkiem stowarzyszenia koszt udziału w każdej imprezie będzie mniejszy o 20 zł!

p.s.

może zdążę z oponami, albo i z wałkami ??? Zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zdążę z oponami, albo i z wałkami ??? Zobaczymy ;)

Jak coś to mam prawdziwe wyczynowe sliki 14" na takie zabawy, do tego na tył jakieś 14" wyjątkowo wąskie i napompowane, jakieś 0,3 sek poprawy murowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z felgami stalówkami ?, bo ja mam teraz tylko alu 15-ki. xkarol sprzedał czarną i podbiera mi woza. I tak jestem prawie zdecydowany na Parady na miasto. Z wyścigami jeszcze nie wiem. Jak zwykle kasiora ogranicza chcenie. Pogadamy na PW. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

25 kwietnia już tuż tuż kto i w jakiej specyfikacji się szykuje ?

Czyżby tylko ja, xTomek i NOS team :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
25 kwietnia już tuż tuż kto i w jakiej specyfikacji się szykuje ?

Czyżby tylko ja, xTomek i NOS team :D ??

Oj prawie nikogo z Cluba nie było. Ale za to Bullitt się załapał. Sporo błędów jak na 1-szy start w sezonie:

1. xkarol - wreszcie ma 14,9 - 12 miejsce Profi :one:

2. bullitt - 15,1 - 14 miejsce Profi :D

3. xtomek 15,3 - 15 miejsce Profi :D

Błędy i problemy:

ad 1 - sprzęgło, później trochę poprawione :D

ad 2 - otwarta prawa szyba :D + sprzęgło

ad 3 - też prawa szyba i .... wstyd się przyznać ;) wypadnięta trója w drugim wyścigu + sprzęgło :diabel2:

NO I SILNY CZOłOWY WIATR też miał znaczenie, że pod górkę nie wspomnę :diabel:

Były tylko 2 przejazdy z powodu awarii sprzętu mierzącego. A potem trochę na wariata puszczali.Powinny być 3 przejazdy w eliminacjach gwarantowane. Oprócz zwycięzcy z 12-ką, reszta lepszych czasów w Profi była od 14,2 do 14,9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na bilecikach mam :

15,231 i 15,189 :) ale zabawa i emocje naprawdę przednie, z wyników też jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza że dziś był pierwszy dzień kiedy wogóle usiadłem za sterami czerwonej, więc obstawiałem że średnio około 0,5 sek gorsze czasy będe wykręcał niż wy ale jakoś w miarę sprawnie sie udało z czerwoną dogadywać. Co do sprzęgła to jego uślizgi myślę że około 0,3-0,5sek zabierały z czasu przejazdów zwłaszcza przy 3 biegu było to odczuwalne najbardziej.

Ale emocje i zabawa no poprostu pierwsza klasa :D banan na gębie murowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wyregulować po zabudowie. To nie wina sprzęgła, tylko moja. :zly2: Ale teraz pójdą kły ze spiekiem-dość eksperymentów :diabel2: :diabel2: :diabel2: Po raz pierwszy sporo ludzisków zaglądało pod maskę i robiło zdjęcia czerwonej. Fajnie :P

No i pierwszy z moich biegów czerwonej:

http://www.fotosik.pl/video/81cb9bc35882c7ce.html

Alfa miała 175KM i dostała grubo ponad sekundę przy moich 15,3. :027: z otwartym prawym oknem :fuckyou2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...