Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupowanie X-trail'a


Gość uchmanek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jankbkak

czesc ten x był sprowadzony wiesz dobrze jak ja że nikt nie sprowadza samochodu w idealnym stanie więc pytanie jest takie gdzie i jak mocno był rozbity a chyba najważniejsze czy jest dobrze naprawione najczęściej sprzedawca mówi że niebity a jak coś znajdziesz podejrzanego i zapytasz go się od razu ma odpowiec że to obtarcie przytarcie albo że to tak musi byc .piszesz że był serwisowany ASO spisz numery nadwozia i stare nr.tablic podjedz do serwisu w Zabrzu ul.Wolności 59 tel (48)322761986...DĄBROWSCY.Sp.zoo mają też stronę na www. serwis jest między gliwicami a zabrzem powinni go miec w komputerze jeśli był serwisowany w aso od kiedy jesteśmy w unii mają dostęp do danych innych państw tylko czy będzie im się chciało a co do sprawdzenia to dizel sprawdzaj przedział silnika wycieki oleju a dokładnie turbinę życzę rozwagi i udanego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ogłoszenie jest tam już co najmniej od września....

Ja przed zakupem mojego autka również zajechałem do autoryzowanego serwisu.... Potwierdzili wszystko o czym poinformował mnie wcześniej sprzedawca.

 

Jeżeli chodzi o wady i zalety poczytaj forum... Ja jestem zadowolony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...