Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podłączenie centralny zamek


lenor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce podłączyć sterownik zamka centralnego na pilota do swojego nissana. Ma ktoś z Was może jakiś schemat podłączenia? Gdzie mam szukać centralki do której mogę się podpiąć? Jakie kolory kabli??

 

P.S korzystałem z opcji szukaj ale nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modół centarlnego zamka znajduje się przy prawym kolanie kierowcy, tam go szukaj.Napisz coś wiecej o swoim problemie.Dość często nissany posiadają centralny zamek ale tylko na kluczyk i wiekszosc klubowiczów tą opcje przerabia na pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale poradziłem sobie sam no może nie do końca :| ale otwieranie i zamykanie drzwi działa :D

 

Centralka jest po lewej stronie kierowcy. Żółto-czerwony służy do otwierania zamka, jasnozielony-czerwony służy do zamykania.

 

Brakuje mi tylko podłączenia do klapy. Znalazłem przewód i klapa otwiera się ale potrzebuje długiego impulsu "-" a sterownik który kupiłem daj 1-2 s i to nie wystarcza. Muszę poszukać czy jest jeszcze inny kabel do otwierania klapy który nie wymaga długiego impulsu "-".

 

A może wiecie gdzie mogę podpiąć się pod kierunki?

 

P.S Sorka że nie napisałem jaki posiadam model nissana chodzi mi o primere 2000 p11.144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie gdzie mogę podpiąć się pod kierunki?

 

Najłatwiej jest wpiać się do kostki od włącznika świateł awaryjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość wiewior

oo to moze jak juz to w moim P10 jest podobnie.był i znikł. bateryjka zmieniona, ale dalej nie dziala.wiec co innego sie skopsało. moze jakas podpowiedz co i jak zrobic zeby dzialalo.dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też w P11/WP11 nagle zamykanie z pilota padło :028:

Posprawdzałem wszystkie przewody co były lutowane do uniwersalnej centralki i są OK.

Odłączyłem centralkę i sprawdzałem masą kostkę co się wpina w centralkę, otwierały i zamykały się wszystkie drzwi.

Czyli padło na to że centralka padła, bo sam sterownik też działa i z klucza czy od środka drzwi się zamykają.

Próbowałem też zakodować pilota, ale nie było żadnej reakcji (przekręcanie kluczyk 6razy itd) może to działa tylko pod oryginalną instalacje.

 

Czy to może być to ? czy ustrojstwo jest sprawne i muszę gdzie indziej szukać problemu ?

 

Pomóżcie bo zamienię primerkę na niemiecki burakowóz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie bo zamienię primerkę na niemiecki burakowóz

Taniej i lepiej wyjdzie kupić nowy centralny lub alarm z centralnym... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...