Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gasnica


pedroz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100pkt:

Gdzie w Wawie mozna zalegalizowaz gasnice? Jakis przeglad czy co? Chcialem kupic nowa w jakims markecie, ale ksztalty maja siakies dziwne i nie pasuja do mojego mocowania. A mojej gasnicy minal termin waznosci w 2000r :D jak ostatnio sprawdzilem, a zadnych naklejek z przedluzeniem waznosci na niej nie znalazlem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kosztuje jakies śmieszne pieniądze. Facet popuka gaśniczką o podłogę przyklei karteczke i będzie git. Moge dać namiar gdzie legalizuja ale w Łodzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pkt:

Gdzie w Wawie mozna zalegalizowaz gasnice? Jakis przeglad czy co? Chcialem kupic nowa w jakims markecie, ale ksztalty maja siakies dziwne i nie pasuja do mojego mocowania. A mojej gasnicy minal termin waznosci w 2000r :D jak ostatnio sprawdzilem, a zadnych naklejek z przedluzeniem waznosci na niej nie znalazlem :lol:

W moim rodzinnym miescie za legalizacje gasnicy 1KG zaplacilem 7 lub 9 PLN, dokladnie nie pamietam. Wiec oplacac to sie oplaca :)

W Warszawie trzeba by sie zapytac w strazy pozarnej, na pewno powiedza gdzie mozna zalegalizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim rodzinnym miescie za legalizacje gasnicy 1KG zaplacilem 7 lub 9 PLN, dokladnie nie pamietam. Wiec oplacac to sie oplaca :)

W Warszawie trzeba by sie zapytac w strazy pozarnej, na pewno powiedza gdzie mozna zalegalizowac.

Tu nie chodzi o koszty, bo to czy zaplace 10zl za legalizacje, czy 25 za gasnice, nie ma zadnego znaczenia. Chetnie kupil bym nowa, ale ksztalt mi nie pasuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o koszty, bo to czy zaplace 10zl za legalizacje, czy 25 za gasnice, nie ma zadnego znaczenia. Chetnie kupil bym nowa, ale ksztalt mi nie pasuje :evil:

Faktycznie masz racje. Nie mialem pojecia ile kosztuje nowa gasnica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzal ci ktos kiedys gasnice????

mi przez cale zycie ani razu. nawet czy wogole jest. i nie slyszalem o takim przypadku:)

 

sprawdzał czy nie, lepiej ją mieć, może się przydać,

chociaż lepiej żeby się nie przydała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gulash

No wiecie - może nie jest to odpowiedź na pytanie ale raczej przestroga. Niedawno z kumplem testowalismy jego stara gasnice - kolo 5 lat bylo po terminie legalizacji. Zamiast strugi srodka gasniczego gasnica wypuscila z siebie ciche pierrrrd i wyplula jakies farfocle - i tyle. Wolalbym miec w samochodzie sprawna gasnice gdyby, odpukac, cos sie dzialo - a zdarzyc sie moze bo niedalej jak 3 miesiace temu widzialem jak na rondzie straz gasi osobowke ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą się też przyczepić na przeglądzie, ale to chyba jak już nie mają się do czego czepiać a do czegoś muszą aby kasę wyrwać.

Zawsze można jechać na przegląd bez auta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozmawiałem ze strażakiem ostatnio gaśnice nie podlegają już legalizacji a po upływie terminu należy je wymieniać na nowe. Zmieniły się również zawartości gaśnic (podobno lepsze środki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piomal

Spróbuj na jakiejś stacji gdzie robią przeglądy zapytać o regenerowane gaśnice. Często się zdarza, że mają kilka różnych modeli, więc może coś ci podpasuje. Ja tak zrobiłem na przeglądzie, całe 18 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozmawiałem ze strażakiem ostatnio gaśnice nie podlegają już legalizacji a po upływie terminu należy je wymieniać na nowe. Zmieniły się również zawartości gaśnic (podobno lepsze środki).

No cholera, a jeszcze w zeszłym roku legalizowałem :) W Płocku, 7 pln mnie to kosztowało, facet wykręcił, coś wymienił, zakręcił i było git. I chyba taka gaśnica mnie bardziej przekonuje, niż taka z hipermarketu. Tu przynajmniej widzę, co facet robi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...