Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana płynów itd


Gość veyron

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje aby w tym temacie pisac o wymianie oleju i innych płynów, piszcie co, kiedy gdzie za ile czemu tak drogo itd;)

 

[ Dodano: Sro 01 Kwi, 2009 11:10 ]

Przymierzam sie wlasnie do wymiany oleju i znalazem w sumie nie zla promocje:

 

http://moto.allegro.pl/item588802918_castr...s_promocja.html

 

co o tym sadzicie? do tego filtr NAPA, ale nie wiem jaki olej kupic do reduktora...?

 

[ Dodano: Sro 01 Kwi, 2009 20:25 ]

hmmmmm nikt mi nie pomoze?;p;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj robilem 3-ci przeglad, tzw "maly" przy przebiegu 45tys.

Dealer w Gdansk (KMJ) skasowal mnie... 650 zl w tym wymiana oleju + filtra oraz odgrzybianie klimy ozonem + oczywiscie sprawdzenie punktow kontrolnych (stan hamulcow, luzow, cisnienia itp itd.) Calkiem nizela cena, sam olej i filtr kosztowaly polowe w/w kwoty. Tak wiec serwisowanie Murano wcale nie jest drozsze niz innych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilro, zgadzam się że to dobra cena. ja robiłem przegląd samej klimy z wymiana czynnika chłodzącego, filtra, odgrzybianiem i czyszczeniem ozonem i zapłaciłem 359 brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Muranowców. Tak się składa że od kilku dni żonka pomyka muranem, a dzisiaj zrobiłem wymianę materiałów eksploatacyjnych i jestem zaskoczony cenami. I tak wszystkie filtry Knechta + olej motul X-cess 5W-40+ tarcze Ferrodo bo ori coś lekko biły jak się rozgrzały i klocki RH kosztowało mnie 750zł. Fakt że te ceny to po dużych rabatach ale w sumie jak na dość egzotyczne auto to bardzo tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max77, ja chce zmienic tarcze i klocki mozesz podać jakiś namiar na sklep/serwis gdzie kupiłeś te części? może sprzedadzą wysyłkowo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Wszystko kupowałem w Inter Cars w Rybniku. Auto ma zrobione 200 km od wymiany i hamulce są wyraźnie lepsze niż na ori zestawie, zobaczymy jak się zachowają po kilku hamowaniach ze 180. Jeszcze uwaga co do klocków w katalogach mają dwa rodzaje, w moim przypadku te na których pisało że są do Navary i murano nie pasowały (są węższe i dłuższe). Pasują te na których pisze Murano, Infinity (krótsze i szersze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max77, z klockami i tarczami jest tak, ze inne sa do wersji USA, a inne do wersji europejskiej. Wersja europejska ma wieksza srednice tarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...