Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] czy wy tez tak macie?(piasek spod kół)


Gość piter2323
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piter2323

witam mam pytanie jak kupiłem maxi to wkurza mnie u niej następująca sytuacja.Jak jadę po ulicy na której jest piasek (po zimie to jest to wszędzie) to spod kol sypie się piasek i obija się o karoserie, podłogę itd(zdarza się to przy kolach tylnich). Patrzałem czy przypadkiem na tyle nie brakuje nadkoli ale z tego co widzę to jakaś tam osłona z tworzywa sztucznego jest. wiec ja już nie wiem czy wszystkie maximy tak maja czy jednak czegoś u mnie brakuje. Jeżeli tak maja to macie jakieś sprawdzone sposoby na to?

 

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez blacha i sypie piachem ;]i tez sie zastanawialem czy tam czegos nie mialo czasem byc :P ale moze wyczyscic napsikac konserwy takiej mocno gumowej i bedzie lepiej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba normalne ze jak jedziesz po piachu to sypie po karoserii, poprostu slychac jak wali o progi i drzwi, fakt w Maxi jest to wyjatkowo slyszalne, ale ja nie mam chlapaczy, nie wiem jak Wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba normalne ze jak jedziesz po piachu to sypie po karoserii, poprostu slychac jak wali o progi i drzwi, fakt w Maxi jest to wyjatkowo slyszalne, ale ja nie mam chlapaczy, nie wiem jak Wy.

 

W 100nx efekt był 4 razy głośniejszy. Jak faktycznie tak przeszkadza, to chyba jak kolega wcześniej wspomniał "baranka" nasmarować w nadkola, zabezpieczy i wyciszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter2323

aa to po prostu ten typ już tak ma.... myślałem ze u mnie czegoś brakuje w nadkolu. Ostatnio miałem citroena i takiego czegoś nie było dlatego się zdziwiłem. Jestem trochę zdziwiony ze japonczyki wypuszczając auto z segmentu premium tego niedopracowali bo jak dla mnie to bardzo obniża komfort jazdy. Z tym barankiem to myślę ze jest to dobry pomysł trzeba będzie o tym pomyśleć.

 

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gruzin87

Mozesz uzyc maty dekarskiej(zazwyczaj dwie firmy Tytan i Soudal), mysle ze na dwa nadkola powinna wystarczy rolka 10m x 10cm. Koszt to pewnie kolo 30 zl za taka rolke, najczesciej dostepne w marketach typu Obi, Praktiker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gruzin87

No mozesz i tam i tam :]. Zreszta naklejanie w nadkolach to taki zamiennik plastikowych nadkoli, ktorych do Maxi nie przewidziano. Ja bede wlasnie kleil i w nadkolach i w srodku samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...