Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zaciski hamulcowe z almery GTI do sunny GTI ??


Gość far77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki setup u siebie, tarcze sa te same ale zaciski sa rozmiarowo troche wieszke, co do tłoczka to zapomnialem zmierzyc oba wiec nie wiem czy sie roznia. Ale na pewno pasują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj, że są większe. Klocki są te same. Miałem w ręku (fakt, że nie razem) zaciski od Sunny GTI i Almery GTI i różnicy nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym się uparł to jutro moge zrobić zdjęcie :) Nie upieram sie ale mozliwe zesa wieksze.

 

klocki i tarcze sa takie same na bank, ale zaciski wydaly mi sie wieksze, cykne foto to wyjda wszystkie niejasnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,czy zaciski hamulcowe przednie z almery GTI będą pasowały do sunny GTI,tarcze hamulcowe maja taka sama średnice w obu autach.

Tak to jest dokładnie jedno i to samo...

Klocki takie same kupujesz w sklepie do sunego i almery GTi, tłoczki mają taką samą średnicę... Prowadniczki także pasują do siebie na wzajem o jarzmach nie wspominam :)

Do siebie wrzucałem z Almery VZR no i jakże się zdziwiłem że w moim GTi jest dokładnie to samo :D

 

Ps. narzekasz na heble to korektory z tyłu podkręć a jak CI dalej mało to wywal je a na przód z jakiegoś wilwwoda (286mm >>) ) trzeba podjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,czy zaciski hamulcowe przednie z almery GTI będą pasowały do sunny GTI,tarcze hamulcowe maja taka sama średnice w obu autach.

Tak to jest dokładnie jedno i to samo...

Klocki takie same kupujesz w sklepie do sunego i almery GTi, tłoczki mają taką samą średnicę... Prowadniczki także pasują do siebie na wzajem o jarzmach nie wspominam :)

Do siebie wrzucałem z Almery VZR no i jakże się zdziwiłem że w moim GTi jest dokładnie to samo :D

 

Ps. narzekasz na heble to korektory z tyłu podkręć a jak CI dalej mało to wywal je a na przód z jakiegoś wilwwoda (286mm >>) ) trzeba podjechać...

 

dzięki za szybkie odpowiedzi,na chwile obecną chce zmienic zaciski przednie bo jednak almera jest sporo młodsza a wiec i zaciski mozna znalezć w lepszym stanie,sprawa korektora juz dawno była zrobiona,co do hamulcy wilwwoda to jednak dosyc spore koszta na taki zestawik,bardziej mysle zadaptowac z innej marki,jest pare aut z większymi tarczami w tym rostawie szpilek.Czy zacisk jest taki sam w kazdej wersji silnikowej Almery ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by coś to mam zaciski z almerki 2,0 gti :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pare aut z większymi tarczami w tym rostawie szpile

Np. Seat Ibiza 4x100 i 280mm tarcze, do tego adaptery pod oryginalne zaciski i gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by coś to mam zaciski z almerki 2,0 gti :one:

W jakim stanie sa zaciski,jakies gumki do wymiany czy gotowe do załozenia,chętnie fotki zobacze,ile złociszy maja kosztować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by coś to mam zaciski z almerki 2,0 gti :one:

W jakim stanie sa zaciski,jakies gumki do wymiany czy gotowe do załozenia,chętnie fotki zobacze,ile złociszy maja kosztować :)

podaj e-mail na pw to podeślę Ci zdjęcia . ahha Zaciski zdj,ete ze sprawnego i zdrowego GTI :one: stan bdb tylko montować :kosci: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak coś mam z Sunny GTi, komplet na Swapa - zaciski, jarzma, tarcze, klocki (do wymiany - na wzór) Rozebrane, zregenerowane, nasmarowane, poskładane i zalane płynem.

 

a8428968c4a3bb36.jpg

 

9dba23b9e765ef09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...